düğünden önce detoks kilo verme düğün öncesi Düğün Öncesi Kilo Verme, Detoks Diyet Listesi İle Zayıflama d      n   ncesi

Düğün Öncesi Kilo Verme, Detoks Diyet Listesi İle Zayıflama

Düğün Öncesi Detoks Zayıflama Diyeti İle Nasıl Zayıflanır?

Düğünden önce pek çoğumuz diyete gireriz ve bir an önce fazla kilolardan kurtulmak ve daha zayıf şekilde düğün gününü yaşamak isteriz. Yanlış yapılan şok diyetler düğünün sona ermesiyle birlikte 2 katı şeklinde geri alınan kilolara dönüşebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak düğün öncesi zayıflama yöntemleri ve detoks diyeti ile sizleri bilgilendirmek istedik. Özelikle düğün öncesi detoks uygulamak ve rahatlayarak sakin bir program ile hedeflerimize ulaşmamız gerektiği bilincine varalım.

Düğün Öncesi Nasıl Zayıflanır: Hızlı zayıflamak istiyorum fakat nasıl zayıflanır diyorsanız, kısa zamanda kilo vermek için beslenme programının yanında egzersiz hareketleri yapmalısınız. Düğün öncesi detoks diyet listesi ile egzersiz programını birleştirdiğinizde etkisi fazla olacak ve en hızlı zayıflama süreciniz başlayacaktır.  Aşağıda doğal önerilere göz atın ve onun altında detoks diyeti vardır.

* Hayatınızdan beyaz şeker, beyaz un ve tuzu gibi karbonhidratları mümkün olduğu kadar çıkarmaya bakın.

* Sebze ve baklagiller gibi glisemik indeksi düşük besinler tüketerek hem kan şekerinizi dengede tutun hem de düğün öncesi kilo verme amacınıza ulaşın..

* Kuyruk yağı, kaymak ve tereyağı gibi hayvansal doymuş yağları hayatınızdan tamamen çıkartın. Bunlar yerine miktarı azaltarak zeytinyağı kullanmayı tercih edin.

* İçeriğinde bol miktarda lif bulunan sebze ve meyveler tüketerek bağırsaklarınızı ve metabolizmanızı daha hızlı çalıştırabilirsiniz.

* Protein alımınızı dengede tutun ve çok fazla tüketerek protein ve karbonhidratların birleşmesinden kaçının.

* Günlük en az 1.5 – 2 litre su tüketin, bu sayede hareketsiz bölgelerinizde bulunan yağlar daha kolay eriyecek ve düğün öncesi zayıflamak daha kolay hale gelecektir.

* Sizler için hazırladığımız düğün öncesi detoks diyeti kolay yoldan kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulmak için yardımcı olacaktır.

Düğün Öncesi Detoks Diyet Listesi Nasıl Yapılır?

Sabah uyandığınızda oda sıcaklığında 1 bardak su için ve ardından kahvaltı yapın. Suyun içerisine limon damlatarak etkilerini arttırabilirsiniz.

Kahvaltı

* 1 Su bardağı kadar ılık süt (Diyet dahilinde tüm sütler uygundur)

* 1 İnce dilim çavdar ekmeği.

* 1 İnce dilim yağsız peynir.

* Çok az haşlanmış veya çiğ olacak şekilde sebzeler ve yeşillikler.

Ara Öğün

* 1 Porsiyon elma, armut veya ayva

Öğle Yemeği

* 1 Porsiyon haşlanmış veya ızgarada yağsız olarak pişirilmiş kırmızı et dilerseniz tavuk eti.

* Yarım porsiyon bulgur pilavı yada sebzeli makarna.

* 1 Kutu ayran veya yarım kase yoğurt.

* Mevsim yeşillikleri kullanılarak hazırlanmış olan bol yeşillikli salata.

Ara Öğün

* 1-2 adet kadar ceviz veya badem. Ve bitki çayı şekersiz olarak içebilirsiniz.

Akşam Yemeği

* 1 Porsiyon sebze yemeği.

* 1 Kase yoğurt.

* 5 Çorba kaşığı kadar haşlanmış buğday.

* Bol yeşillikli salata.

düğün öncesi şok diyet düğün öncesi Düğün Öncesi Kilo Verme, Detoks Diyet Listesi İle Zayıflama d      nden   nce zay  flamaNot: Düğün öncesi detoks diyeti günlük ortalama 1200 ile 1400 kalori arasında almanızı sağlayacaktır. Bu sayede hem gün içerisinde ihtiyacınız olan enerjiyi alabileceksiniz hem de az kalori alarak kilo verme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

error: Copyright! Yaşamloji