Kalori Hesaplama Robotu

Aşağıdaki kalori hesaplama robotu ve cetveli ile kaç kalori aldım, kaç kalori yaktım, ideal kiloda mıyım? Gibi sorularınıza doğru ve net bir şekilde cevap almanız için kalori ölçer (YENİLENİYOR) hazırladık.

Günlük rutin işlerde veya spor, fitness gibi aktivite yaptığınızda kaç kalori harcadığınızı merak ediyorsanız, kaloriye önem veriyorsanız aşağıdaki hesaplama robotunu kullanmalısınız.

kalori  Kalori Hesaplama Robotu kaloriyi hesaplama

Günde harcanan kaloriyi alınan enerji ile orantıda tutmak kilo verme sürecinde yardımcı olacaktır. Eğer bu kalori dengesi bozulursa zayıflama durur ve kilo alma süreci başlar. Genel olarak diyette faydasız kalori aldıran zararlı besinler (Çikolata, pekmez, hazır meyve suları) gibi yiyecek ve içecekler yerine, sağlık açısından tatmin edici kalori değeri bulunan (kuru baklagil, kuruyemiş, vb.) yemek daha iyi olacaktır.

Yukarıdaki saydığımız özelliklerin yanı sıra, hangi besin ve yiyecekleri yiyerek kaç kalori aldığınızı otomatik olarak hesaplamak için cetveli kullanabilirsiniz. Boy, kilo ve yaş alanlarını doldurmayı unutmayınız!

Bu hesaplama cetvelini beğendiysen arkadaşlarınla paylaş, onlarında işine yarasın!

kalori hesaplama  Kalori Hesaplama Robotu kalori hesaplama robotu1 300x125

error: Copyright! Yaşamloji