Maxi Form zayıflama çayı yorumları  Maxi Form zayıflama çayı yorumları maxiform 699x400

Maxi Form zayıflama çayı yorumları

Diyet ve egzersiz programları form çayları ile desteklendiğinde kilo verme süreci hızlanmaktadır. İnsanlar diyete başladıklarında başlangıçta kilo verebilmekte, daha sonra vücut diyete direnç gösterince kilo verme süreci yavaşlamaktadır.

Diyet yaparken kilo verememenin en önemli sebeplerinden birisi eskine göre daha az kalori alınması nedeniyle vücudun yeni sisteme kendini adapte edip metabolizmayı yavaşlatmasıdır.

Metabolizma yavaşladığı zaman kaloriler daha yavaş harcanmakta ve kilo verme süreci de yavaşlamaktadır.

Form çayları diyet nedeniyle yavaşlayan metabolizmayı hızlandırarak diyetin daha fazla kilo vermesini sağlamaktadır.

Form çayları zayıflamak için satın alınsalar da tek başına zayıflatan ürünler değildir. Yani spor veya egzersiz yapmayan kişiler sadece form çayı içseler zayıflayamazlar.

Ürün amacını tam olarak bilmeyen ve form çaylarını yanlış kişiler kilo veremediklerinde ürünün işe yaramadığından şikayet etmektedirler.

Form çayları hakkında yapılan şikayetlerin diğer önemli sebebi, bitkisel form çaylarının sosyal medya tanıtımlarının oldukça abartılı şekilde yapılması ve insanların fazladan beklentiye girmeleridir.

Maxi Form zayıflama çayı zayıflatır mı ?

Maxi Form zayıflama çayını da diğer form çayları gibi düşünmek mümkündür. Sipariş ederken insanlar bu ürünü çay zannediyorlar ama çay değildir, yoğurda karıştırılıp yenen bir bitki karışımıdır.

İsterseniz aynı karışımı çay olarak da içebilirsiniz ama tadı ve içimini beğenmeyebilirsiniz, bu yüzden tarif edildiği şekilde akşamları yoğurda karıştırılıp yemeniz daha uygundur.

Maxi Form zayıflama kürü paketinde yağ yakıcı, metabolizma hızlandırıcı, ödem atıcı özellikleri olduğu ve ayda 8-10 kilo verdirdiği ifade edilmektedir.

Eğer diyet ve spor yapmıyorsanız ürünün bu faydalarını göremeyeceksiniz. “Yağ yakıcı” iddiası pek doğru değildir. Vücutta yağ yakma işlemi kasların çalışması ile olmaktadır. Kür ile veya çay içerek yağ yakamazsınız.

Maxi Form zayıflama çayının metabolizmayı hızlandırdığı doğrudur ancak aynı oranda yemeyi de artırırsanız kilo verme durumu yine olmayacaktır. Dolayısıyla diyet şarttır.

Maxi Form zayıflama çayının ayda 8-10 kilo verdirdiği iddiası abartılı görünmektedir.

Maxi Form zayıflama çayı içindekiler

Aşık otu:Ürün paketinde içinde aşık otu olduğu yazmaktadır. Bilimsel literatüründe aşık otu diye bir ot bulunmamaktadır. Eğer kastedilen şey açlık otu ise bu ot ishal yapan ve tokluk hissi veren bir ottur. İshal nedeniyle vücuttan bol sıvı çıkışı olmakta ve bu sayede sıvı ile birlikte bir miktar kalori atılmaktadır. Bu ot bir miktar kilo vermeyi sağlar. Ancak verilen kilolar yağdan değil büyük ölçüde su ev az miktar karbonhidrat kalorisidir.

Biberiye: Zayıflama çayları içeriğinde rastlamaya alışkın olduğumuz bitkilerdendir. Ağrı azaltıcı ve sindirim hızlandırıcı bir bitkidir. Hazımsızlığa ve kabızlığa iyi gelmektedir.

Ardıç tohumu: Toksin temizleyici, sinir yatıştırıcı, kolesterol düşürücü etkisi bulunmaktadır.

Kiraz sapı: İdrar söktürücü, toksin attırıcıdır.

Altın otu: Bağırsak düzenleyici ve idrar söktürücüdür.

Safran: Antioksidan özelliği bulunmaktadır.

Funda yaprağı: Metabolizmayı hızlandırır ve terletir.

Kırk kilit otu:Boşaltım sistemini hızlı çalıştırır.

Maxi Form zayıflama çayı bolca tuvalete çıkarmak suretiyle kilo vermeyi sağlayan bir üründür. Bu şekilde bir ayda 3-5 kilo verebilirsiniz. Vücudunuzda biriken toksinler ve ödem de atılmış olur.

İşe yaraması için uzmandan diyet ve egzersiz programı alıp uygulamanız ve bir de bu ürünü sorunsuz olarak kullanabiliyor olmanız gerekmektedir.

Bu ürün ishal, mide bulantısı gibi şikayetlere neden olduğu için ürünü satın alan bir çok kişi kullanamamaktadır.

İlk başta az miktarda (bir çay kaşığının yarısı kadar) bir kase yoğurda karıştırıp ne tür etkisi olduğunu gözlemleyin. Eğer ciddi bir yan etkisi olmaz ise sonraki günler bir çay kaşığı miktarına çıkarabilirsiniz. Ürünü akşam saat 19:00-20:00 civarında akşam yemeğinin ardından kullanınız.

Sürekli olarak kullanmak zararlı olabilmektedir. Bu nedenle zaman zaman kullanmaya ara veriniz.

Maxi Form zayıflama çayı kullanıcı yorumları nelerdir ?

Açıkçası bu ürünü kullanıp zayıflama yönünde bir fayda sağlamadığını ifade edenler oldukça fazladır. Bu kişiler sadece Maxi Form zayıflama çayı kullanarak kilo verileceğini düşündükleri için hayal kırıklığına uğramışlardır.

Bazıları da Maxi Form zayıflama çayının mide bulantısı ve kusma gibi yan etkileri nedeniyle kullanmayı yarıda bırakmıştır.

Maxi Form zayıflama çayı kullananlardan bazıları ise ürünü nasıl kullanacağını tam olarak bilemediği için kullanamamıştır.

Maxi Form zayıflama çayı ile zayıflayan ve üründen memnun olduğunu ifade edenler de bulunmaktadır. Tartıda eksik çıkmak bir çoklarını mutlu etmektedir. Halbuki bu çay gerçek zayıflama sağlamamakta sadece su attırdığı için kilo verdirmektedir.

İlgili yazı: Solgar bromelain zayıflatır mı ?

error: Copyright! Yaşamloji