Yaşamloji-Künye

Tüm soru, görüş, tebrik, eleştiri, şikayet gibi görüş ve sorunlarınızı Yaşamloji ekibine göndermek için mail adresimiz; info@yasamloji.net

Yaşamloji.net bilgi platformu 9 Nisan 2014’te kurulmuş ve bu güne kadar sürekli gelişmektedir. Her yeni teknolojik devire ayak uydurabilecek altyapıya sahiptir. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından izleyen Yaşamloji, her yeni gün sizlere daha kaliteli içerik oluşturmayı amaç edinmiştir.

Yaşamloji olarak aradığınıza anında ulaşmanız, site içerisinde daha hızlı gezinmeniz için tasarımızı geliştirdik ve  son teknoloji bir kadın sitesi platformu oluşturduk. Menülerin dizaynını tamamen ziyaretçi odaklı ayarlandı ve siz ziyaretçilerimizin aradığını anında bulması için geliştirildi.

Sizinle beraber gezinen menü yapısı ile hiç rahatsız olmadan, sayfaların çok hızlı ve akıcılığı sayesinde hiç usanmadan, beklemeden bir deneyim yaşamanızı diliyor, paylaşımları, öğütleri, ve tavsiyelerimizi dikkate almanızı diliyoruz.

Yaşamloji tamamen bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir sağlıklı yaşam ve kadın sitesidir. Sitemizde ve yaşam koçu sayfalarımızda anlatılan bilgiler, verilen öğütler siz ziyaretçilerimiz için oluşturulmuş bilgilendirici konulardır. Yaşamloji internet sitesi içeriğinde barındırılan yazılar ve buna benzer görseller tamamen bilgilendirme amaçlıdır. İnternet ortamında bilgi vermektedir. Hastalık, sağlık, diyet ve buna benzer konular için öncelikle birebir olarak uzman kişilere danışmanız, şikayetinizi belirtip yardım almanız gerekir. Her kişinin kendine has metabolizma ve yaşam statüsü farklı olduğundan, uzman kişiler tarafından yapılacak birebir muayene sonrasında yaşam planınızı oluşturmak sizin için daha doğru olacaktır. Sitemiz içerisinde yazılan makaleler özgün olup farklı internet sitelerinde yayınlanmamıştır. Sitemiz kategorilerinde bulunan yazılar ve tüm bilgiler tamamen ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.

Yasamloji internet sitesinin kullanım şartları ve gizlilik politikasını kabul etmiş ziyaretçilerimiz, üyelerimiz, bu ihtişamlı ve gerekli bilgilere hiç bir ücret ödemeden ve tamamen ücretsiz olarak sahip olmaktadır.

error: Copyright! Yaşamloji