ayran detoks malzemeleri ayran detoksu Ayran Detoks Çorba Kürü Malzemeleri İle Diyet Nasıl Yapılır? ayran detoksu   orbas   k  r

Ayran Detoks Çorba Kürü Malzemeleri İle Diyet Nasıl Yapılır?

Ayran Detoksu Tarifi Yapanlar Bu Malzemeler İle Zayıflıyor, Sizde Kilo Verenler Arasına Katılın Zayıflama Süreciniz Hızlansın!

Ayran Kürü Çorba Detoksu Nasıl Yapılır, Zayıflatır mı?

Kilo vermek isteyenler için etkili sonuçlar doğuran doğal yöntemlerden birisi de, ayran detoksu ile zayıflama yöntemidir. Bu yazımızın devamında, denenip, yapanların yorumları ile sonucu kanıtlanmış ”ayran detoksu tarifi ve malzemeleri ile kilo verenler nasıl verdi” konusu hakkında bilgiler bulacaksınız. Ayran detoksunun faydaları ile kilo verme istiyorsanız, yazının devamını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Ayran çorbası detoks diyet listesi içinde en büyük özelliklerinden birisi, bir ay içerisinde sadece 2 defa ve 2 gün süreyle uygulanıyor olmasıdır. Özellikle 75 kilonun üzerinde bulunan kişiler için önerilen bu detoks diyeti malzemeleri ile tarifi aşağıdadır.

Ayran detoksu programında, ilk iki gün beslenme aynıdır. Ve işe yarar olması için aşağıdaki kurallara uyulmalıdır. Ayrı olarak zayıflatırmı diye sorarsanız evet kilo verdirir diyebiliriz.

Sabah Kahvaltısı;

* Biraz beyaz peynir, domates, yeşillik ve salatalık.

* Bir dilim çavdar veya kepek ekmeği.

* Bir tane haşlanmış yumurta beyazı (Protein kaynağıdır)

ayran kürü ile zayıflama ayran detoksu Ayran Detoks Çorba Kürü Malzemeleri İle Diyet Nasıl Yapılır? ayran   orbas   k  r   150x150Ayran detoksu ile zayıflama diyetinde hazırlanacak kürü en geç saat 20:00’a kadar içebilirsiniz. Bu saatten sonra içilmemesi gerekir. Aynı zamanda şeker, kafein yada asit içerikli içeceklerden bu listeyi yaparken uzak durmalısınız. Ayran detoksu ile zayıflama sürecinde, şeker ve tuz kesinlikle yasaktır. Hatta tadına bile bakılmaması gerekir.

Ayran detoksu tarifi için malzemeler (Bu çorba tarifi sadece ilk gün için geçerli olup, ikinci gün yeniden yapılmalıdır)

– İki adet orta boy salatalık.

– Yarım kilo kadar yoğurt. Tercihen kaymaksız ve yağsız light.

– Dört yemek kaşığı, yemeklik ince bulgur  (haşlanmış olmalıdır)

– Aynı oranda nohut (haşlama)

– 4 Kaşık mercimek (haşlanmış)

– Baharat

İsteğe göre zayıflatan ayran kürü içine reyhan veya nane kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra diyet esnasında, normal siyah çay, yeşil çay, sarımsak çayı ve su içmenizde hiçbir sakınca yoktur. Bitki çaylarını şekersiz içmek daha faydalı olacaktır. Şekerli içecekleri şuandan itibaren hayatımızdan çıkarıyoruz.

Bu malzemeler hem birinci gün, hem de ikinci gün için hazırlanacak ayran çorbası detoksu için geçerlidir. 2 gün taze yapılacak.

Ayran detoksunun tarifi: Detoks çorbada kullanacağımız nohut, mercimek ve bulguru akşamdan ıslatalım. Sonraki gün ise ıslattığımız bu bakliyatları, yumuşatana kadar haşlayalım.

ayran detoks diyeti ayran detoksu Ayran Detoks Çorba Kürü Malzemeleri İle Diyet Nasıl Yapılır? ayran detoksu 150x150 Daha sonra su ile yoğurt karıştırarak, koyu bir ayran kıvamı verelim. Hazırlanan koyu ayranın içerisine, rende salatalıkları, haşlanan bakliyatları ve isteğimize göre sarımsak yada bir takım baharatları ekleyelim, ben nane ve biraz kekik de ekliyorum. Tüm malzemeleri bu şekilde karıştırın. Hazır olan ayran kürü karışımını, cam bir kap içerisinde saklamanız daha sağlıklıdır. Ayrıca bu karışım sadece ilk gün için tüketilmeli, ikinci gün aynı malzemeler kullanılarak, yeni bir ayran detoksu hazırlanmalıdır.

Ayran detoksu çorbası diyetinde sabah kahvaltısı saat en geç 9:00’da yapılır. Hazırlanan bu detoks ise saat 12’de başlar ve akşam 20:00’a kadar bitirmek şartıyla her iki saatte, bir kase tüketilmelidir.

ayran kürü diyeti ayran detoksu Ayran Detoks Çorba Kürü Malzemeleri İle Diyet Nasıl Yapılır? ayran k  r   150x150Ayran detoksu kaç gün yapılır: Yapıldığı günlerde su ve şekersiz bitki çayları haricinde başka hiçbir şey yenmemelidir. Ayda 2 gün yapılır, kilo verdirir diyet ile fazla yağlardan kurtulduğunuzu göreceksiniz. Bu çorba diyet listesini yapanlar ve kilo verenler yorumlar bölümüne düşüncelerini iletebilir.

error: Copyright! Yaşamloji