kadına şiddet  Kadınların Hayattan Beklentileri Nelerdir? kadina siddet 750x400

Kadınların Hayattan Beklentileri Nelerdir?

Kadınlar çok şey isteyen çok karışan ve bir şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen insanlar gibi görünselerde işin aslı öyle değildir. Kadınlar yalnızca yaptıkları işin kusursuz olmasına özen gösterirler. Kadınlar ne ister, kesin çok şey ister gibi düşünceleri bir kenara bırakarak kadınları tanımaya çalışsanız aslında çok da bir şey istemediklerini görmüş olacaksınız. Peki, kadınlar hayattan ne ister bunu hiç düşündünüz mü?  Bu sorunun cevabı da çok basittir. Kadınlar hayatta mutlu olmak İster, endişe ve tereddüt etmeden yaşamak İster, şiddet görmemek ister, huzur İster. Kadınlar ne ister bir insanın hayatta olması gerek şeyi ister. Değer gördüğünü hisseden kadınlar karşılarındaki insanı şüphesiz ki çok daha mutlu eder. Yani mutlu olmak istiyorsanız mutlu etmeyi bilmelisiniz.

 

Kadınların Hayattan Beklentileri Nelerdir  Kadınların Hayattan Beklentileri Nelerdir? kadin

 

Kadınlar Şiddet Görmeyi Değil Çiçek Görmeyi Hak Ederler

Günümüz de sosyal medya ön planda olduğu İçin artık birçok kadın sesini duyurabilmektedir. Bu yüzden son yıllarda kadına şiddet arttı gözü ile bakıyoruz. Aslında bu hayatımızın her döneminde vardı fakat biz duymadığımız ve görmediğimiz için bilmiyorduk. Kadınlar fiziksel olarak güçsüz görüldükleri için şiddete maruz kalmaktadırlar. Kadına yönelik şiddete hayır diyerek kadınların şiddet görmesini önlemek adına hep çabalamaktayız. Sesimizi ne kadar duyurursak kadınlara o kadar faydalı olduğumuz sosyal güç sayesinde sizde kadına yönelik şiddete hayır diyerek şiddetin önüne bir nebze geçmek için harekete geçmelisiniz. Kadınlarımız İçin her daim el ele çok daha güçlüyüz.

kadına şiddet  Kadınların Hayattan Beklentileri Nelerdir? kadina siddet

Bonita Türkçe Karşılığı Nedir?

Bonita ismi ünlü sanatçı Madonna’nın la isla bonita şarkısından gelmektedir. La isla bonita ne demek Türkçe karşılığı nedir? La isla bonita güzel ada demektir Türkçe karşılığı ile. Sizlerde Madonna’nın bu efsane şarkısını hala dinlemediyseniz dinlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Bonitam kadın sitesi kurulduğu günden bu yana birçok kadının işini kolaylaştıran ve kadınlara kendilerini değerli hissettiren bir Web sitesidir. Sizlerde hala bonitam Web sitemizi keşfetmediyseniz göz atmanızı ve hayatınızı kolaylaştırmanızı öneririz. Türkiye’nin en iyi kadın sitesi olan Web sitemiz sizleri mutlu edebilmek için çalışmakta çabalamaktadır.

error: Copyright! Yaşamloji