Crop mom jean ne demek  Mom jean kısa boylulara yakışır mı ? crop4 473x400

Mom jean kısa boylulara yakışır mı ?

Kısa boylu kadınların bir dilek hakkı olsaydı muhtemel olarak boylarını birkaç santim uzatmayı dilerlerdi. Şu bir gerçek ki dünyaya kısa boylu olarak gelmek bazı konularda önemli bir dezavantajdır.

Her ne kadar günlük hayatta sürekli elma toplama veya perde takma gibi boy uzunluğunun avantaj olduğu meşguliyetlerimiz olmasa da kısa boy sürekli olarak karşımıza farklı şekillerde çıkan bir zorluktur.

Örneğin uzun boylu kadınlar ne giyse yakışır ve fazla kiloları bedenlerinde dağılacak bir yer bulurken eğer boyunuz kısaysa şişko görünmemek için sürekli diyet halinde olmanız ve zarif giyinmek için sürekli kombin hesaplamanız lazımdır.

Mom jean kısa boylulara yakışır mı ?

Mom Jean uzun boylu kadınlara daha çok yakışsa da kısa boylu kadınlara da yakışmaktadır. Bu konuda boydan ziyade vücut tipi daha önemlidir.

Minyon tipli kısa boylu kadınlara genellikle mom Jean yakışmaktadır. Kısa boylu ve bir miktar toplu kadınlara eğer basenleri fazla çıkık değilse mom Jean yakışmaktadır.

Kısa boylu ve düz popolu kişilere mom Jean yakışmaktadır.

Kısa boylu ve armut tipli kadınlara mom Jean yakışmaktadır.

Kısa boylu ve basenleri beline göre fazla geniş kişilerde mom Jean yakışmamaktadır.

Mom Jeanların bel yüksekliğinin fazla olması, paça uzunluğunu artırmakta bu da bacak boyunu daha uzun göstererek kişiyi daha uzun göstermektedir. Bu sebeple kısa boylu kadınlar için mom Jeanler çoğunlukla iyi seçimlerdir.

İlgili yazı: Mom jean altına ne giyilir ?

İlgili yazı: Basenli kadınlar mom jean giyebilir mi ?

İlgili yazı: Mom jean kilolu gösterir mi ?

İlgili yazı: Mom jean kısa boylulara yakışır mı ?

İlgili yazı: Vücut tipine göre pantolon modelleri

error: Copyright! Yaşamloji