kilo verme macunu nar ekşili zayıflama macunu Nar Ekşili Biberiyeli Zayıflama Macunu İle Kilo Verme zay  flama macunu tarifi

Nar Ekşili Biberiyeli Zayıflama Macunu İle Kilo Verme

Nar ekşili zayıflama macunu kilo verdirir mi ve zayıflatır mı? Evde yapılan macun tarifi ile kullananların yorumları zayıflamaya etkili olduğu söylenmektedir. Aşağıda yan etkileri ve faydaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Nar Ekşili ve Biberiyeli Zayıflama Macunu İle Kilo Verme Nasıl Yapılır?

Nar ekşili zayıflama macunu tamamı ile doğal ürünler kullanılarak üretilmiş olan bir macundur ve hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ülkemizde neredeyse bütün aktarlarda hazır olarak satın alabileceğiniz nar ekşili kilo verme macunu, isteğe bağlı olarak evde de yapılabilmektedir.

Nar ekşisi macunun zayıflatma etkisi bulunur ve özellikle sabah kahvaltısında tüketildiğinde tüm gün boyunca tokluk hissi verecektir. Biberiyeli bitkisel form macunu her bünyede farklı etki yaratacağından denenmelidir, bu sayede vücudunuzda hangi semtomlara yol açacağını daha iyi görebilirsiniz. Bazı bünyelerde sindirim sistemini daha iyi çalıştırdığı görülse de, bazılarında ise kabızlığa neden olabilmektedir.

Nar Ekşili Macun Zayıflatır mı:

* Nar ekşili macun her öğünden yaklaşık olarak 15 dakika önce 1 tatlı kaşığı kadar tüketildiğinde tokluk hissi yaratacaktır. Bu şekilde kilo verdirir oluğu söylenebilir.

* Günde 3 ana öğünden önce tüketildiğinde ayda ortalama 5 kilo kadar verdikleri yorumlardan kullanıcılar görünüyor.

Evde Nar Ekşili Zayıflama Macunu Tarifi:

Hazırlanışı İçin Gerekli Malzemeler:

* 2 Yemek kaşığı kadar kitre (Aktarlarda bulunabilmektedir)

* 2 Yemek kaşığı biberiye.

* 1 Kg kadar nar ekşisi.

* 2 Yemek kaşığı funda yaprağı.

* 2 Yemek kaşığı yulaf kepeği.

* 2 Yemek kaşığı sandoloz sakızı.

* 2 Yemek kaşığı çörek otu (Çörek otu yerine keten tohumu bulabiliyorsanız aynı etkiyi yaratacaktır)

Nar Ekşili Zayıflama Macunu Hazırlanışı

* Yukarıda saymış olduğumuz tüm malzemeler kolaylıkla aktarlardan elde edilebilecek malzemelerdir. Sayılan malzemelerin tamamını toz haline gelecek şekilde dövüyoruz. (Keten tohumu veya çörek otunu ayıralım) Tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra keten tohumu ve çörek otunu da dövüp toz haline getirerek karışıma ilave ediyoruz. 

* Son olarak zayıflama macununa adını veren nar ekşisini de karışıma ekliyoruz ve çok iyi şekilde karıştırıyoruz. 

* Hava almayan bir saklama kabının içerisinde buzdolabında çok uzun süreler durabilen nar ekşili bitkisel form macun, her gün sorunsuzca tüketilebilmektedir.

Zayıflama Macununun Yan Etkileri ve Zararları:

Saptanan bir yan etkisi görülmemiştir. Aşağıda kullananların yorumlar kısmına düşüncelerini yazması diğer kişiler tarafından faydaları olabilir.

error: Copyright! Yaşamloji