karbonatlı su faydaları zayıflama karbonatlı su Karbonatlı Su İçmek İle Zayıflama karbonatl   su

Karbonatlı Su İçmek İle Zayıflama

Kilo verme ile zayıflama için birçok faydası bulunan karbonatlı su kürünü içmek, diyette veya sağlıklı beslenme de önerilen içecekler arasında.

Karbonatlı Su İle Zayıflama

Karbonatlı su faydaları açısından pek çok alanda ve sağlık alanında çok sık şekilde kullanılmaktadır. Faydaları ağız ve diş sağlığından tutun karbonatlı su içerek zayıflama gibi pek çok farklı alanda şifa olarak kullanılmaktadır. Karbonatlı su ile kilo verme son dönemlerde çok sık şekilde duyduğumuz zayıflama yöntemlerinden biri haline geldi. Özellikle ünlülerin bu yolla kilo vermesi üzerine pek çok kişi bu yola başvurdu. Gülben Ergen başta olmak üzere pek çok ünlü kişiyi zayıflatan mucize olarak adlandırılmaktadır. Diğer su diyeti için şurayı inceleyin.

Karbonatlı Su İçerek Kilo Verme;

Neye iyi gelir: Karbonatlı su vücudun alkali düzeyini yükseltir ve bu sayede metabolizma ve sindirim sistemi daha hızlı şekilde çalışarak kilo vermek mümkün olur.

* Özellikle karbonhidrat ve et ile beslenen insanlarda vücutta asit birikmeleri görülebilmektedir. Suyu içerek bu asitleri vücuttan kolaylıkla atabilir, daha kolay zayıflayabilirsiniz. Bu su sayesinde vücuttan atılan asitler, genellikle zayıflamayı engelleyici özellikleriyle bilinirler.

* Sizin için özel olarak hazırladığımız karbonatlı su tarifi ile düzenli şekilde tüketerek çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Nasıl İçilmeli?

* Tarifi ile hazırlayacağınız karışımı günlük 2.5 litre kadar tüketmeniz gerekmektedir.

* Özellikle her öğünden önce sofraya oturmadan 30 dakika önce tüketilmesinde fayda vardır.

* Ayrıca yemeğinizi yedikten ortalama 1 saat sonra aynı oranda karbonatlı su ile zayıflama kürü tüketmelisiniz.

* Yemeklerden sonra şişkinlik sorunu yaşayan ve maden suyu içen bireylerin bunun yerine karbonatlı su içmek şeklinde alışkanlıklarını değiştirmeleri önerilmektedir. Vücuttaki şişkinliği ve gazı kolayca alacaktır.

Karbonatlı Su Tarifi: Kürü hazırlamak çok kolaydır, yaklaşık olarak 1.5 litre suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kadar karbonhidrat eklemek yeterlidir.

* Su ve karbonhidrat bir bütün oluncaya kadar çok iyi şekilde çalkalayın veya karıştırın.

Zayıflama Yorumları Nasıl?

Karbonatlı su ile zayıflama ve faydaları hakkında bilgi sahibi olan herkes bu suyu içiyor ve normal suyun tüm görevlerini yerine getiren karbonatlı su ile kilo verebiliyorlar. Sizde uyguladıysanız altta yorumlar kısmına düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Karbonatlı su zayıflatır mı, zayıflayan var mı?

1 ay boyunca düzenli şekilde tüketerek 5 ile 7 kilo arasında kilo verdiğini belirten pek çok kişi mevcut.

error: Copyright! Yaşamloji