ender saraç hurma faydaları hurma diyeti Hurma Diyeti Listesi İle Kilo Verme Zayıflama hurma diyet
hurma diyet

Hurma Diyeti Listesi İle Kilo Verme Zayıflama

Hurmanın faydaları Ender Saraç sıkça söylüyor. Hurma diyeti kalorisi ve zayıflama sürecinde etkisi nedir inceleyelim. Diyeti yapanlar zayıflayanlar var ise yorum yapabilir.

Ender Saraç Hurmanın Faydaları Bol Olduğunu Söylüyor, Diyet Listesi Tarifi Veriyoruz:

Siz de pazartesi rejime başlayıp, çarşamba günü rejimden vazgeçen insanlar kervanındaysanız, dikkatlice yazımızı okuyunuz. Artık kilo vermek, sanıldığının aksine zor değildir. Günümüzde çok popüler olan, hurma diyeti ile artık sizde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Peki, bu mucizevi hurma bitkisi ile diyet listesini nasıl uygulamalıyız.

1 Adet Hurma Kalorisi Kaç:Bu faydalı bitki 29 kaloridir.

Ender Saraç Hurma Diyeti Tarifi:

Bilimsel araştırma konularında kendine yer bulan hurma, içerdiği vitaminler bakımından oldukça yüksek bir değere sahiptir. Gün içerisinde tükettiğiniz bir kaç hurma ile gün boyunca tok kalabilirsiniz. Dr. Ender Saraç bu konuda bilgilendirme yapmıştır. Hurma diyeti ile bir hafta içerisinde tam 1-2-4 kilo vermek mümkün. Peki hurma diyeti ile zayıflama nasıl yapılır bakalım:

Sabah Listesi: 7 hurma, 1 kase yağsız yoğurt ile güne başlıyoruz.

Öğlen Programı: 7 hurma, 1 kase yoğurt ile gün içerisindeki açlığımızı bastırıyoruz.

Akşam: 7 hurma, 1 kase yağsız yoğurt ile günü sonlandırıyoruz.

Hurmanın gün içerisindeki tüketimi, açlık hissimizi yok edecek ve vücudumuza gerekli olan birçok vitaminleri almamızı sağlayacaktır. 7 gün boyunca uygulanan bu diyet, size tam 2-4 kilo verdirir olduğu söylenmektedir. Diyet yaparken karşılaştığımız baş dönmesi, mide bulantısı, halsizlik ve açlık hissi gibi sorunlar yaşama olasılığınız düşük ancak yinede tedbir alarak sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır. Hurma içerdiği şeker ile vücudun gün içerisinde alması gerektiği kan şekerini karşılamaktadır. Metobolizmayı oldukça hızlandırıcı etkisi olduğunu söyleyen Ender Saraç, hurma bağırsakların sistemli bir şekilde çalışmasını sağdığı için zayıflama için etkilidir. Bu diyeti yapanlar ve zayıflayanlar konu altından yorumlar bölümüne düşüncelerini yazabilir.

Hurma Diyetini Faydaları:

Diyet yapan insanların karşılaştığı sorunlar, hurma diyeti ile artık tarih oluyor. Hurma ve yoğurt, size gün içerisindeki almanız gereken bütün vitaminleri, eksiksiz bir şekilde vücudunuza iletiyor. Hurma diyeti yapan insanların, araştırmalara göre daha az acıktığı ve daha az yorulduğu ispatlanmıştır. Sağlıklı bir diyet listesi olan hurma diyeti ile istediğiniz bedene artık kavuşabilirsiniz. Ünlü isimlerinde tercih etmiş olduğu hurma diyetine, siz de vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

error: Copyright! Yaşamloji