goji üzümü limon çayı goji limon Goji Berry Limon Detoks Tarifi limonlu goji

Goji Berry Limon Detoks Tarifi

Kilo Vermeye Yardımcı Limonlu Goji Berry Detoks İçeceği Yapılışı;

Diyette goji berry limon detoksu kullanmak yapmış olduğunuz diyetin etkilerini ikiye katlayabilir. Goji berry’nin içeriğinde bulanan A vitamin ve E vitamin sayesinde cildinizi yenilecek ve hem zayıflarken hemde sıkılaşacaksınız. Limonun içeriğinde bulanan C vitamin sayesinde antioksidan etkisi yaratarak vücudunuzdaki zararlı oksitlerden kurtulacaksınız ve yenileneceksiniz.

Zayıflatan Goji Berry Limon Detoksu Hazırlama;

  • Bir avuç kuru goji berry üzümü.
  • 1 adet limon.
  • Çeyrek greyfurt.
  • 1 çay kaşığı bal.
  • 1 bardak su.

Goji Limon Kürü Nasıl Hazırlanır: Limonlu goji detoks içeceği hazırlamak için bir avuç goji berry üzümünü çeyrek bardak suyun içerisinde 10-15 dakika bekletin goji berry üzümleri yumuşayacaktır. Bu arada yarım limonun suyunu sıkın geriye kalan yarım limonu ise halkalar halinde kesin ve greyfurtu sıkın.

zayıflamak için goji kullanımı goji limon Goji Berry Limon Detoks Tarifi goji berry limon detoksŞimdi goji berry taneleri, greyfurtu, limon suyunu, balı ve suyu bir kapta birleştirin ve robottan geçirin ve süzün. Goji üzümü karışımını bir bardağa doldurun ve dilimlemiş olduğunuz limonları bardağa ekleyin.

Kullanım Şekli: Artık goji limon kürünüz hazır bir nevi smoothie diyebiliriz.  Yağ yakıcı özelliği olan goji üzümünün kalan tanelerini ayrı olarak tüketebilirsiniz. Bu limonlu goji karışımını aç karnına kullanmak daha faydalıdır. Diyette kullanımı zayıflamak için daha faydalı olacaktır.

Normalde oda sıcaklığındaki suyla yapılan goji limon kürünü arzuya göre sıcak suyla da çay olarak yapabilirsiniz. Nezle veya grip dönemlerinde sıcak olarak içeceğiniz goji üzümü limon kürü size daha dinç hissettirecektir.

error: Copyright! Yaşamloji