eşimle kavga ediyoruz  Kavga Eden Sevgililere Öneriler s  rekli kavga ediyoruz
kavga eden çiftelere öneriler

Kavga Eden Sevgililere Öneriler

Sürekli Kavga Eden Sevgililere Öneriler

Sürekli kavga eden sevgililer, evli çiftlere öneriler yazımızı sizler için hazırladık umarız bir parça da olsa bu önerileri dikkate alır ve yaşantınızda daha mutlu olursunuz.

Evlilik yada flört, sevgili dönemlerinde iki kişinin birbirlerine saygı seviyeleri çok önemlidir. İki kişinin anlaşamamaları ilişki kurmak için gerekli ortamının sağlanmasına engel olmaz. Her bireyin kendine özgü düşünce yapıları olabilir. Savunulan düşüncenin söyleyiş tarzı çok önemlidir. İnatla ve kendi düşüncesini kabul ettirircesine sabit bir fikirde olmak kavga tetikler. Çok fazla kavga etmek ilişkinin bir zaman sonra yıpranmasına neden olacaktır. Bu yüzden ilk başta mutlu olmak için anlaşmak ve birbirlerinin fikirlerine saygı duymak gereklidir.

kavga  Kavga Eden Sevgililere Öneriler kavga eden sevgililer

Sizin seçtiğiniz herhangi bir şeyi eşiniz yada sevgiliniz istemeyebilir. Beraber bir hayat paylaşmanın en gerekli kuralı, seçilen ve istenmeyen her ne olursa olsun saygı duymak yada orta yolu bulmak olacaktır. Yıpratıcı, kavgacı  ve yıkıcı olmak yerine, yapıcı olmayı seçenler daima kazanırlar. Zıt kutupların birbirlerini çektikleri düşünülür ise anlaşmaktan ziyade sevginizi saygı ile dile getirmeniz mutluluğunuzun anahtarını size taktim eder. Konuşurken birbirlerini dinleyen çiftler farklı düşünceleri savunsalar bile objektif açıdan bakmayı başarabilirler. Bir konu ile ilgili farklı düşüncelere sahip olduğunuz zaman muhakkak birbirinizi dinleyerek konuşmanız gerekmektedir.

Bir ilişki yürütmek farklı iki hayatı birleştirmekten geçer. İki tarafında birbirlerinin bireysel yaşamına karışmak yerine saygı duyması gereklidir. Bu arkadaş ortamı, iş yaşamı ve hatta aile bireyleri ile ilgili olabilir. Birbirinizin hayatına dahil olurken, karşınızdakinin ödün vermesini beklemek maalesef yapıcılık değil, bencillikten ibaret bir duygudur. Her iki tarafında kendine ait hayatının olması normaldir ve bu ilişkinize özgüven katıp, sizi yüceltecektir. Çok fazla uç isteklerde bulunmak ve birbirini zorlamakta ciddi anlamda soğukluğun ilk adımı olabilir. Uçta yaşamak yerine her zaman orta yolu bulmaya çalışın. Mutsuzluk kavga ile gelir, mutluluk ise iki tarafında çabası ile zorlanmadan meydana çıkabilmektedir.

error: Copyright! Yaşamloji