yaşam koçları ünlülerin yaşam koçları Ünlülerin Çalıştığı Yaşam Koçları Dalları   nl  lerin ya  am ko  u

Ünlülerin Çalıştığı Yaşam Koçları Dalları

Ünlülerin Yaşam Koçları Ve Alanları

Ülkemiz içerisinde yaygınlığını arttırarak hızla büyüyen mesleklerin başında gelen yaşam koçları, ünlüler arasından da yoğun talep görüyor. Son günlerde adını sürekli olarak duyduğumuz ünlülerin yaşam koçları arasında olan Şeyda Coşkun’da ünlüleri zayıflatmaya devam ediyor. Zayıflama koçu olarak bilinen Coşkun başarılı şekilde adından söz ettirmekte. Gülben Ergen başta olmak üzere birçok ünlünün yaşam koçluğunu üstlendi. Sonuç olarak herkesin ideal ve hedef kilosuna ulaşması, büyük bir başarıyı da beraberinde getirmiştir. Yaşam koçlarının sonuç odaklı çalışmasının en güzel örneği de bu şekilde açıklanabilir.

Yaşam koçluğunun ünlüler üzerinde ki bir diğer yaygın tercihleri arasında da imaj koçluğu, zaman yönetimi koçluğu, yönetici koçluğu ve ilişki koçu. Yoğun olarak bu alanlardan koçluk alan ünlülerin başarısına da şaşırmamak gerekiyor. Sürekli yüksek tempoda çalışmanın beraberinde getirdiği vakit problemleri, yıl içinde değişen ve dikkat çeken imaj değişiklikleri yardım alınan yaşam koçlarının başarısını gayet açık bir şekilde önünüze çıkarmaktadır.

Yaşam koçluğunun alanları aslında hayatın gerektirdiği her şey için mevcut. Gerek stresten uzaklaşmak için, gerekse finansal ve sosyal konularda yardım alarak belirlenen gelecek hedeflere ulaşmanın zamanını kısaltmakta. Bunun en basit örneği de zayıflama konusunda Şeyda Coşkun’dan yardım alan ünlülerin başarısını gözlemlemekle yapabilirsiniz. Belirlenen hedef ve kısa zamanda kişiler mutlu eden değişim ciddi anlamda başarının görsel bir örneği olarak açıklanabilir. Hayatın çözümsüzlüklerini kişiler kendileri yarattığı gibi, çözüm yolunu da alınacak yardımlarla keşfedilebilir

error: Copyright! Yaşamloji