zayıflama hamuru feridun kunak Doktor Feridun Kunak Zayıflama İksiri Ve Hamur feridun kunak zay  flama

Doktor Feridun Kunak Zayıflama İksiri Ve Hamur

Doktor Feridun Kunak Zayıflama Hamuru İksiri

Son günlerde hamur ve iksir ile zayıflama alanında bir çok öneri sunan Dr. Feridun Kunak hocamızdan bugün zayıflama iksiri nasıl yapılır onu inceleyeceğiz. Adeta ”Bu işe imzamıza atacağız, kendi denediğimiz kilo verme iksir formülü” diyen ünlü doktor zayıflama hamur kür tarifini şu şekilde verdi.

Sayın hocamız Feridun Kunak 19 ocak Kanal 7 programında göbek yağlarını eritmek için özel zayıflatan hamur tarifi verdi ve işte bu kilo verme kürü tarifi;

Malzemeler: 

2 çorba kaşığı portakal yağı.

1 ç. kaşığı kekik yağı.

1 ç. kaşığı kantaron yağı.

Aynı oranda kaşığı kakao yağ.

1 çorba kaşığı ozon yağı.

6 su bardağı un.

3 su bardağı su.

Göbek yağlarını eriten hamur tarifi: Beyaz un yardımıyla hazırlanan bu hamur 20 ile 26 dakika fazla yağların bulunduğu bölgeye sarılıyor anında 3 cm incelme görülüyor. Size de şaşırtıcı gelmedi mi? Buyurun hamurun detayları ve yapılışı;

Yukarıdaki malzemeleri kap içerisinde karıştırıp normal pide gibi açılan hamur içerisine sürüyoruz. Daha sonra göbek, bel bölgesine sarılıyor. Yarım saat hafif sıkıca sarılmış olan hamur ile birlikte oturmuyoruz, hafif hareket yapıyoruz. Sonrasında göbek yağlarında 3 cm. incelme olduğunu görüyoruz.

Bir Diğer Muhteşem Denenmiş Zayıflama İksiri Tarifi

Zayıflama kürü için malzemeler:

1 fincan yeşil çay.

1 çorba kaşığı toz tarçın.

1 tatlı kaşığı mahlep.

Son zamanlarda yabancı ülkelerde mucize zayıflama iksiri diye adlandırılan 1 fincan dövülmüş yeşil kahve.

1 bardak yeşil çay.

Zeytin yaprağı kurumuş ve toz. (Yaprak olarak bulursanız, dövüp toz haline getirebilirsiniz)

Nasıl yapılır: Birinci öncelik cam şişede elma sirkesi veya alıç sirkesi bunlar yok ise üzüm sirkesi ile devam ediyoruz. 10 bardak sirkeyi bir kap içerisine döküyoruz. Ardından 1 fincan yeşil kahveyi kabın içerisine döküyoruz. Sonrasında aynı oranda yeşil çay katıyoruz. 1 çorba kaşığı zeytin yaprağı toz halinde. 1 çorba kaşığı toz tarçın ve bir tatlı kaşığı mahlep koyup tahta kaşığı ile karıştırıyoruz

Kür tarifi: Hazır olan cam kabın içindeki karışımın üzerine bir bez örtüyoruz (Başka bir şekilde kapatmıyoruz). 1 Hafta boyunca ara ara tahta kaşık ile karıştırıyoruz. Süreç bittikten sonra süzüp bu zayıflama iksirini her yemek arasında ve gece yatmadan öncede bir bardak suyun veya sodanın  içerisine 1 çorba kaşığı  koyup içiyoruz.

zayıflama hamuru iksir feridun kunak Doktor Feridun Kunak Zayıflama İksiri Ve Hamur feridun kunak hamur tarifiYağ yakıcı özelliğinin yanı sıra metabolizma hızlandıran etkisi vardır. Sürekli içildiğinde bu karışım kilo vermenizi sağlayacaktır.

Feridun Kunak hamuru ile zayıflama gibi bu iksirde kesin sonuç yöntemlerden bir tanesidir. Hamur ve bu yöntemle kilo verme istiyorsanız bu zayıflama kürünü şiddetle tavsiye ediyoruz. Atv, kanak 7 televizyon kanalına ve ”Zahide Ateş ile Yetiş Hayata programı ve sayın Dr. Kunak” bu bilgileri bize verdiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

error: Copyright! Yaşamloji