mezoterapi kaç kilo verdirir mezoterapi Mezoterapi Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama Kilo Verme mezoterapi

Mezoterapi Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama Kilo Verme

Mezoterapi ile bölgesel zayıflama yöntemi  nasıl yapılır uygulanır? Haftada ne kadar zayıflanır, kaç kilo verilir, zayıflayanlar kilo verenler ve zararları var mı? Yazımızda inceleyelim.

Mezoterapi İle Zayıflama Yöntemi Zayıflatır mı?

Kilo vermek zorlu bir süreç ve zayıflamak için pek çok yöntem var. Kimi zayıflama yöntemleriyle daha kısa sürede sonuç alabilmek mümkünken, bazılarında ise daha uzun bir süreç bizi bekliyor olabilir. Mezoterapi ile kilo verme yöntemleri bu alternatiflerin bir tanesidir. Kilo vermek için en az spor ve diyet kadar geçerli olan bölgesel zayıflatma yöntemleri en çok karın bölgesi gibi hareketsiz bölgelerde yer alan yağların parçalanmasına neden olur. Peki sağlıklı zayıflatır mı bakalım;

Mezoterapi İle Zayıflama Nedir, Nasıl Yapılır?

mezoterapi mezoterapi Mezoterapi Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama Kilo Verme mezoterapi zay  flama kilo vermeMezoterapi ile zayıflama yöntemi vücudunuz için zararsız olan bir iğne kullanılarak vücudunuzun hareketsiz bölgelerinde biriken yağlara, yağ parçalayıcı özelliği olan bir ilacın enjekte edilmesiyle yapılır. Özellikle basen ve karın bölgelerine kilo verenler yorumları göz önünde bulundurursak zararları olmayan bir yöntemdir ve çok küçük iğne darbeleriyle yapılacağından acı oluşturmaz. Mezoterapi yöntemiyle kilo verme hem yağların parçalanmasına hem de vücuttaki kan dolaşımının hızlanmasına neden olmaktadır.

Mezoterapi İle Kaç Seansta Nasıl Zayıflanır: Mezoterapi ile yağların parçalanması için öncelikle vücudunuzda sorunlu yağlanma olan bölgeler tespit ediliyor ve bu doğrultuda size en uygun seansı belirleniyor.

Uygulanacak ilaç seviyesi vücudun yağ oranı, su oranı ve kas oranı belirlendikten sonra tespit edilir. Özellikle bugüne kadar kilo verenler incelendiğinde, mezoterapi seansları sonuçları yaklaşık olarak 5 seans uygulanır sonra gözle görülür bir fark oluşmaktadır. Toplamda ise 10 seans uygulanır.

Zayıflatır mı?

Haftada kaç kilo verilir, ne kadar zayıflanır: Yukarıda da belirttiğimiz gibi ölçüm yapmadan şu kadar zayıflanır bu kadar kilo verilir demek yanlış olur. Genel olarak bakacak olursak ilk 5 seans sonrasında haftada 2-4 kilo arası zayıflayanlar gurubuna katılabilirsiniz.

mezoterapi ile zayıflama mezoterapi Mezoterapi Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama Kilo Verme mezoterapi nas  l yap  l  rMezoterapi ile Zayıflama Yorumları: Uygulanabilecek tüm mezoterapi yöntemleri veya diğer tüm bölgesel zayıflama uygulaması kesin sonuç değildir. Tüm bünye yapıları farklı zayıflanır yöntemlerine cevap verecektir. Mezoterapi uygulanacak tüm zayıflama yöntemleri içerisinde neredeyse en iddialı olanıdır. Ayrıca mezoterapi ile zayıflama yöntemleri uygulanırken bunları diyet programları ve düzenli egzersizlerle desteklerseniz, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Zayıflama Süreci Acı Verir mi?

Vücudunuzun yağ yakması hedeflenen bölgelerine çok minik iğneler ile verilen yağ yakıcı sıvılar uygulanmaktadır. Bu minik iğneler acı oluşumuna neden olmaz ve karıncaların gezinmesi hissi verir. Mezoterapi acısız bir yöntemdir.

Not: Mezoterapi ile zayıflamak çeşitli sağlık problemleri olanlar için önerilmemektedir. Özellikle şeker hastalığı, yüksek tansiyon, kalp hastalığı ve diğer enfeksiyon rahatsızlıkları bulunanlar kilo verdirir mezoterapi seanslarına katılamazlar.

Son olarak bu kilo verme yöntemi seanslarının uygulanması için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır, ancak 14 yaşından ufak bireylere uygulanması önerilmemektedir. Bu yöntemi nasıl yapılır diye araştırıp zayıflayanlar var ise konu altından yorumları bekliyoruz.

error: Copyright! Yaşamloji