28 beden mom jean kaç beden? beden 28 600x400

28 beden mom jean kaç beden?

Bilindiği üzere, normal giyim ölçüleri ile kot pantolon ölçüleri farklıdır. Kot pantolonlar ölçülerinde de modele göre kesim ve stil farklılıkları olabilmektedir.

Örneğin bir model kot pantolonun 28 numarası size tam geliyorsa başka bir kot pantolon modelinin 28 numarası dar veya bol gelebilmektedir.

Mom jean’lerin kesimi bol ama kalıbı dardır. Yani giyildiği zaman çok sıkı değildirler ama kalıp ölçüleri alıştığımız ölçülerden düşük olmaktadır.

28 beden mom jean kaç beden?

Kot pantolonlarda 28 beden, 38 bedene karşılık gelmektedir. Mom Jean tipi kot pantolonlarda da durum aynıdır. Yalnız bir farka ki yukarıda bahsedildiği gibi mom jeanlerin kalıpları daha küçük olduğu için normalde 38 beden elbise giyenlere 28 beden mom Jean dar gelebilmektedir.

Bununla birlikte denemeden tahmin edilmesi zordur. Eğer mağazadan mom Jean satın alacaksanız ve mom Jean in üzerinde 28 yazıyorsa buna en yakın beden 38’dir. Bazen 37 beden kişilere de mom Jean in 28 numarası uyabilmektedir.

Mom Jeanlar yüksek belli ürünler olup kalça, basen, göbek kısmını içine almaktadır. Bu yüzden  28 numaranın 37 veya 38 bedene karşılık gelmesi durumu bu bölgelerin ebatları ile alakalıdır.

İnternetten mom Jean satın alıyorsanız ve bedeninizden tam emin değilseniz kalça, bel, bacak ölçülerinizden bir tahmin yapabilirsiniz.

Mom jean’ın 28 numarası 72,3-73,6 santimetre bel ve 86,2-87,5 basen ölçülerine sahip (Levis ölçüleriyle) kişiler için uygundur.

Mom Jean Beden Tablosu

28 beden mom jean kaç beden? beden

İlgili yazı: Mom jean altına ne giyilir ?

İlgili yazı: Basenli kadınlar mom jean giyebilir mi ?

İlgili yazı: Mom jean kilolu gösterir mi ?

İlgili yazı: Mom jean kısa boylulara yakışır mı ?

İlgili yazı: Vücut tipine göre pantolon modelleri

error: Copyright! Yaşamloji