Mom Jean bot kombini  Mom jean altına ne giyilir ? 2 2

Mom jean altına ne giyilir ?

Mom jeanler mütevazı görünümlü ve çok amaçlı kullanılabilen pantolonlardır. İster pazara gidiyor olun, isterse arkadaşlarınızla öğle yemeğine gidiyor olun mom jeanler sorunsuz olarak size eşlik edebilirler.

Mom Jean ve spor ayakkabı kombinleri

Mom jeanler yaygın olarak spor ayakkabı ile kombinlenirler. Mom jeanler rahatlığı ve sadeliği temsil ettikleri için bu tür pantolonlara spor ayakkabılar çok iyi yakışmaktadır.

Mom Jean ve spor ayakkabı kombinleri  Mom jean altına ne giyilir ? 1 2 300x166

Mom jeanler ile yaygın olarak balıkçı yaka kazaklar ve bol tişörtler kombinlenmekte olup 90’lı yılları anımsatan bu tür kombinler günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Mom Jean bot kombini

Mom jeanlerin ikinci yaygın kombin şekli bot ile giymektir. Siyah renk bot ve siyah renk fırfırlı tişört veya kazakla kombin yapılmaktadır.

Mom Jean bot kombini  Mom jean altına ne giyilir ? 2 2 300x173

Mom Jean topuklu ayakkabı kombini

Klasik seçimlerden başka bir şey arıyorsanız motorcu ceketinden, ipeksi bluza kadar değişik kombinler uygulayabilir ve alta da sivri topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

Mom Jean topuklu ayakkabı kombini  Mom jean altına ne giyilir ? 3 2 300x175

Basenliler için Mom Jean kombinleri

Basen bölgesi geniş olanlar blazer ceket ile birlikte kombin yapabilirler. Altta da kırmızı renkli alçak sivri topuklu ayakkabı şık duracaktır.

Basenliler için Mom Jean kombinleri  Mom jean altına ne giyilir ? 4 2 300x175

Mom jeanler geniş basenlilerin bellerini daha ince göstererek kum saati vücut hatlarını vurgulamaktadır. Altta da sivri ve yüksek topuklu ayakkabı giyilebilir.

İlgili yazı: Basenli kadınlar mom jean giyebilir mi ?

İlgili yazı: Mom jean kilolu gösterir mi ?

İlgili yazı: Mom jean kısa boylulara yakışır mı ?

İlgili yazı: Vücut tipine göre pantolon modelleri

error: Copyright! Yaşamloji