göbek eritme göbek eritme Göbek Eritmek İçin! G  bek eritmek
göbek

Göbek Eritmek İçin!

Göbek Eriten Öneriler

 

Göbek Eritmek İçin Nasıl Beslenmeli?

Fazla kilodan şikayet edenlerin hemen hepsi maalesef ( Göbek eritme )göbek yağlarından mağdurlar. Göbek en zor eriyen ve ilk olarak göz alan bölgelerin başında gelir. Göbek eritmek için spor yapmak aslında biraz yanlış olarak değerlendiren konuların başındadır. Spor vücut sağlığı için gerekli olan ama kasların güçlenmesinde de rol oynayan bir eylemdir. Çok fazla göbek problemi olan bir kişinin sürekli olarak mekik çekmesi, o bölgede ki yağların daha zor erimesine sebebiyet verebilir. Bu yüzden  önce kilo verim işlemlerinin gerçekleşmesi, daha sonra da vücudun daha sıkılaşması için egzersiz yapılması gerekir.

Göbek Eritmek;

 

göbek eritme göbek eritme Göbek Eritmek İçin! G  bek eritmek i  in 300x160Göbek eritmenin en iyi yollarından birisi ekmek, tatlı, yağlı, kızartma ve karbonhidrat grubundan uzak durmakla başlar. Bol suyun tüketimi de oldukça önemlidir. Düzenli beslenme ve yediklerinize dikkat ederek başlayacağınız yolda öğün aralıklarına ve miktarlarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Sabah öğünlerinizde yulafı tercih ederek lifli bir gıda alarak, tokluk hissinizin uzun sürmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle cevizin yağ yakıcı özelliğinden faydalanıp yanında, badem ve fındık ara öğün olarak değerlendirilebilir. Öğle yemeğiniz için protein tüketiminiz yoğun olarak seyredebilir. Protein olarak tercih edebileceğiniz et türlerini mangal yada ızgara şeklinde yemelisiniz. Akşam yemeklerinde ise baklagiller tercih edilebilir. Bu grupta yer alan gıdalar hem düşük kalorili hem de yüksek oranda lifli yapıdadırlar. Lif tokluk hissi verdiğinden ötürü gece acıkmalarınız bu şekilde sonlanabilir.

Tüm diyetleriniz için en önemli ihtiyacınız su tüketimidir. Metabolizma hızının artmasını sağlayan bu içecek kilo vermenize büyük yardımcıdır. Kilo vermede rutine bağlamış ve inatçı bir vücut tipiniz var ise, günlük olarak bir saat yürüyüş bu inadın kırılmasına  yardımcı olacak.

Online yaşam koçunuz Yaşamloji’yi takip etmeye devam edin! Sormak istediğiniz konuları yorum kısmına yapabilirsiniz!

 

error: Copyright! Yaşamloji