Diox Tea çay yorumlar  Diox Tea çay yorumlar diox tea yorumlar 486x400

Diox Tea çay yorumlar

İnsanları bir ürünü satın aldırmanın bir yolu da fake yorumlar ile gözünü boyamaktır. Diox Tea satışının yapıldığı sosyal medya ortamlarında insanlar bu ürünle ilgili yorumlarını paylaşmaktadırlar.

Bazıları bu ürünle ilgili olumlu deneyimini paylaşmakta, bazıları ise ürün işe yaramadıysa veya bazı yan etkilerinden şikayetçiyse bunu belirtmektedir.

Sosyal medya platformlarında (özellikle Facebook ve İnstagram sayfalarında) Dİox Tea ile ilgili birisi olumsuz bir yorum yapmaya kalksa hemen ardından çok sayıda pozitif yorum yapılarak olumsuz yorumlar bastırılmaktadır.

Üzülerek ifade etmek gerekir ki fake yorum yapan bir şebeke vardır ve sırf satışları artırmak için Diox Tea ile ilgili internet sayfalarında fake olumlu yorumlar yaparak ürünün gayet işe yarayan bir ürün olduğu algısı yaratmaya çalışmaktadırlar.

Trendyol ve şikayetvar da dahi durum bu şekildedir. Bu sebeple Diox Tea kullanıcılarının özgür bir şekilde yorum yapabilmesi ve insanların bu ürün hakkında daha gerçekçi bilgi alabilmesi için bu makaleyi hazırladık.

Diox Tea çay yorumlar

Diox Tea ile ilgili olarak kullanıcıların “gerçek” yorumları aşağıdaki şekildedir:

Diox Tea kullanıcılarının çoğu bu ürünün başlangıçta kilo verdirdiğini fakat daha sonraları kilo verilmediğini ifade etmektedirler.

Bunun sebebi olarak bünyenin Diox Tea içeriğine adapte olması gösterilebilir. İlk iki hafta veya bir ay Diox Tea zayıflama yönünde etki yapmakta fakat daha sonra kullanılsa bile işe yaramamaktadır.

Diox Tea ile ilgili olarak çok sayıda kabızlık şikayeti gelmektedir. Üretici firma ürün kullanırken en az günlük 2,5-3 litre su içilmesini tavsiye etmektedirler. Yeteri kadar su içemeyen kişilerde ürün kabızlık, baş, ağrısı, idrar yolu enfeksiyonu ve böbrek hasarı gibi şikayetlere yol açmaktadır.

İlgili yazı: Diox çayı zararları

Diox Tea kullanıcılarından bazıları kalp çarpıntısı şikayetine neden olduğunu belirtmektedir. Bu şikayet üst boyutta, yani taşikardiye sebep olabilecek, hastanenin aciline gitmeye sebep olabilecek derecede şiddetli olabilmektedir. Yani Diox Tea evvelden kalp, böbrek ve karaciğer rahatsızlığı olanlar için “tehlikeli” olabilecek bir üründür.

Diox Tea kullanıcılarından önemli bir kısmı zamanla ürün içeriğinin değiştiğini ifade etmektedirler. Tat ve görünümün farklı olması sebebiyle bir çok kullanıcı bu durumu fark etmiştir. Bizim bu konudaki tahminimiz ya piyasaya fake ürün girmeye başladı veya zayıflatan ama çok sayıda şikayete yol açan formül yerine daha hafif ve etkisi düşük formül kullanılmaya başlandı.

İlgili yazı: Diox Tea orjinal olduğu nasıl anlaşılır ?

Diox Tea’nın tad ve kokusu konusunda genellikle olumlu yorumlar bulunmaktadır.

Diox Tea konusunda yaygın olarak ürünün kilo verdirmediği şikayeti de bulunmaktadır.

Bizim bu yorumlara ilave olarak söyleyebileceğimiz bir husus var:

Araştırmamız neticesinde  Diox Tea üreticisi firma kimdir bulamadık. İnsanlar “zayıflama” kriterine o denli adapte oluyorlar ki zayıflama karşılığında sağlığından ne kadar ödün vereceğini umursamıyorlar. Lütfen bir ürün satın alırken sadece vaatleri dinlemeyin, söylenenler ne kadar doğru, bu ürünü kim üretiyor, sağlığıma ne kadar zarar verecek, bunları da düşününüz.

İlgili yazı: Diox Tea Sağlık Bakanlığı onaylı mı ?

 

error: Copyright! Yaşamloji