Mincex zayıflama çayı şikayet  Mincex zayıflama çayı şikayet mincex cay sikayet 499x400

Mincex zayıflama çayı şikayet

Mincex zayıflama çayı ile ilgili şikayetlerinizi bu sayfanın altında bulunan yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu çayı daha fazla satabilmek için satıcılar sosyal medyada çayın özelliklerini abartmakta, fazla beklentiye giren kullanıcılar ise karşılaştıkları sonuç karşısında hüsrana uğrayıp şikayet etmektedirler.

Eğer fazla kilolu iseniz öncelikle kendinize sormanız gereken soru şu olmalıdır:

Zayıf insanlar bunu nasıl başarabiliyorlar, ne neden çok yiyorum, neden kilo alamıyorum ?

Eğer ekstra hiçbir şey yapmadan sadece Mincex zayıflama çayı içerek kilo vereyim diye düşünüyorsanız, böyle bir şeyin mümkün olmadığını biliniz.

Mincex zayıflama çayı nasıl kullanılırsa faydalı ?

Öncelikle fazla kilolu olmanızın altında yatan sebebini araştırmanız gerekir. Fazla iştahlı olmak veya fazla yemek sadece bir alışkanlık değil bir sağlık sorunun işareti olabilir.

Mesela PKO veya gizli şeker hastası iseniz, hormonal dengesizlik yaşıyorsanız bu tür sağlık sorunları kilo yapmaktadır ve bu sorunları bitki çayı içerek çözemezsiniz.

Bir endokrinoloji uzmanına gidip tahlil yaptırınız ve siz de bir sağlık sorunu olmadığından emin olduktan sonra Mincex zayıflama çayı kullanmayı düşününüz.

Bazı insanlar var olan sağlık sorununu çözmeden Mincex zayıflama çayı kullanıyorlar, ondan sonra da hiç işe yaramadı diye şikayet ediyorlar.

Mincex zayıflama çayının reklamının abartılı yapıldığının farkındayız fakat bir zayıflama çayından sağlık sorunu kaynaklı kilo artışlarını engellemesi de beklenmemelidir.

Mincex zayıflama çayı kullananlardan gelen en yoğun şikayet, ürünün işe yaramaması veya beklenen etki göstermemesidir. Bu çaya başlarken beklentiyi yüksek tutmamak ve kilo vermek için sadece zayıf çayına bel bağlamamak gerekmektedir.

Mincex zayıflama çayı sabah ve akşam günde iki defa kullanılır. Bu çayın yeterli etki gösterebilmesi için bol su içilmesi, bir diyet programının uygulanması ve bir egzersiz programının uygulanması gerekir.

Mincex zayıflama çayının işlevi metabolizmayı hızlandırıp daha çabuk kalori verdirmesidir. Eğer egzersiz yaparsanız fayda eder, egzersiz yapmazsanız fayda etmeyecektir.

Mincex zayıflama çayı ayrıca iştahı da azaltır. Bu da diyetinize uymayı kolaylaştırır.

Eğer uzun süreli kullanılırsa ve çok içilirse bazı yan etkileri belirgin olabilir. Bu nedenle tavsiye edilenden daha fazla miktarda kullanılmamalıdır.

Ayrıca Mincex zayıflama çayı diğer bir çok zayıflama çayı gibi organ yıpratıcı özelliği olan bir çaydır. Eğer sizde bazı sağlık sorunları var ise bu sorunları kötüleştirebilir. Lütfen aşağıdaki yazıyı okuyunuz:

İlgili yazı: Mincex zayıflama çayı zararları

 Mincex zayıflama çayı hakkında yapılan şikayetler

Kullanıcıların bir çoğu üründen yeterli faydayı göremediğini ifade etmektedir. Bu ürün klasik bitki çaylarından daha pahalıya satıldığından, çayı satın alanlar belirgin şekilde bir zayıflama beklentisine girmekte ve bu olmayınca da  şikayet etmektedirler.

Mincex zayıflama çayı hakkındaki diğer şikayetler genellikle çayın yan etkileri ile alakalıdır.

Bir çok kişide bu çay ishal, tat bozukluğu, kabızlık, şişkinlik, kendini kötü hissetme, tansiyon düşüklüğü, bulantısı, baş ağrısı, baş dönmesi gibi şikayetler yaşamaktadır.

Bu şikayetler sürekli görülen şikayetler değildir ve birkaç güne kadar kaybolması beklenir. Kaybolmaz ise çaya devam etmemek gerekir.

Bazı kişilerde Mincex zayıflama çayının içeriği alerjik etki yapabilmekte veya vücut, bitki çayı içerisindeki etken maddeleri toksin olarak algılayıp kendini “hasta” ve “yorgun” bir moda sokmaktadır.

Bu tür şikayetlerin ne sıklıkta, kaç kişide bir görüldüğü hakkında bir bilgimiz yoktur. Yorum bölümüne deneyimlerinizi yazarsanız seviniriz.

error: Copyright! Yaşamloji