Diox Tea orjinal olduğu nasıl anlaşılır  Diox Tea orjinal olduğu nasıl anlaşılır ? diox tea orjinal 486x400

Diox Tea orjinal olduğu nasıl anlaşılır ?

Diox Tea sipariş verenlerden “teslim aldığım ürün sahte” şikayetleri gelmesi nedeniyle “Diox Tea orjinal olduğu nasıl anlaşılır ?” başlıklı bir makale hazırladık.

İnsanların satın aldığı Diox Tea ürünün sahte olduğunu düşünmelerine sebebiyet veren birkaç sebep bulunmaktadır.

Bunlardan yaygın olanı, kargocunun teslim ettiği Diox Tea ürün paketinde, diğer ürünlerde görmeye alıştığımız, hologram, filigram, damga, onay, üretici firma, birtakım barkod ve rakamların eksik olmasıdır.

Bu nedenle daha önceden başka bir markada sahte ürün deneyimi olanlar veya orijinal ürün tedariki konusunda hassas davrananlar satın aldığı Diox Tea ürünün orijinal olup olmadığını teyit etmekte zorlanmaktadır.

İnternetten satın alınan ürünlerde bu tür şüpheler daha fazla olmaktadır.

İlgili yazı: Diox Tea eczanelerde var mı ?

İnsanların elindeki Diox Tea ürününün orijinal olmadığını sorgulamasının diğer yaygın nedeni ise bu ürünün bazı kişilerde anormal derecede yan etkilere sahip olmasıdır.

Örneğin Diox Tea ürününü kullandıktan sonra hastanenin aciline gitmek mecburiyetinde kalacak kadar sorun yaşayanlar, aşırı derecede kalp çarpıntısı şikayetleri olanlar, baş ağrısı, uykusuzluk, sersemlik, baş dönmesi gibi şikayetleri oldukça şiddetli yaşayanlar bulunmaktadır.

Normalde sıradan bir bitkisel üründe bu denli yüksek yan etki görülmesi beklenmediğinden insanlar “acaba satın aldığın Diox Tea sahte mi?” diye şüphelenmektedir.

İlgili yazı: Diox Tea Sağlık Bakanlığı onaylı mı ?

Bazı Diox Tea kullanıcıları ise satın aldığı paketler arasında etki farkı olduğu gerekçesiyle orjinallik sorgulaması yapmaktadır. Örneğin ilk aldığı paketi kullandıktan sonra belli bir miktar zayıflayan kişi daha sonra yeniden aynı ürünü sipariş verip bu sefer aynı etkiyi alamayınca “acaba sonradan sipariş ettiğim ürün sahte mi?” diye sorgulamaktadır.

Diox Tea ürününün orjinalliğini sorgulayan kişilerden bazıları ise ürünün işe yaramaması nedeniyle korsan ürün ihtimalini sorgulamaktadır.

Diox Tea orjinal olduğu nasıl anlaşılır ?

Maliyeti en fazla 40-50 TL olan bir ürüne 210 TL öderseniz ve hiçbir faydasını göremezseniz veya beklemediğiniz derecede yan etkileri ile karşılaşırsanız doğal olarak ürünün orjinalliğini sorgularsınız.

Bundan daha önemlisi Diox Tea ürün paketi üzerinde ürünün orijinal olduğuna dair bir emare göremeyince tedirgin olmak normal bir durumdur.

İnsanların elindeki Diox Tea ürününün orijinal olup olmadığını anlamaları için bir takım yararlı bilgiler vermek istedik ama biz de bir sürpriz ile karşılaştık.

Diox Tea ile ilgili araştırmamızda bu ürünün “resmi” internet sitesi olabilecek bir web sitesine rastlamadık. Diox Tea satışı ile ilgili onlarca internet sitesi bulunmakta birlikte bunlardan hiç birisi “resmi” olabilecek kriterde değil.

Bir ürünün resmi web sitesinde bulunması gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Mesela bunlardan en önemlisi o ürünü hangi firmanın ürettiğidir.

Diğeri üretici firmanın bazı temel bilgileri ve üretim yerine dair bilgilerdir.

Diğeri ise detaylı iletişim bilgileridir.

Bu kriterleri karşılayan ve Diox Tea üreticisi firmanın resmi internet sitesi olabilecek bir web sitesi bulunmamaktadır. Bu sorunu destekleyen diğer bir unsur ise Diox Tea paketlerinde üretici firma bilgisi olmamasıdır. Yani Diox Tea’yı hangi firma üretiyor, yasal belgeleri mevcut mu bunu tespit edemedik.

Son olarak da Diox Tea’nın Bakanlık onayını araştırdık fakat Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan onaylı olduğunu da teyit edemedik.

Bu nedenle Diox Tea’nın korsan bir ürün olabileceğini düşünmekteyiz. Eğer siz aksini düşünüyorsanız elinizdeki ürünün Bakanlık onayını sorgulamak için aşağıdaki makalede yer alan sorgulama linkini kullanabilirsiniz.

İlgili yazı:Diox Tea Sağlık Bakanlığı onaylı mı ?

error: Copyright! Yaşamloji