salatalık çayı tarfi salatalık çayı Zayıflatan Salatalık Çayı Göbek Yağlarını Eritir salatal  k   ay

Zayıflatan Salatalık Çayı Göbek Yağlarını Eritir

Zayıflatıcı Özelliği Bulunan Salatalık Çayı Tarifi

Salatalık çayı, metabolizmayı hızlandırıcı özelliği olduğundan zayıflatan ve diyette önerilen içecektir. Nasıl yapılır ve tarifini merak ediyorsanız buyurun;

Zayıflama için denenen yöntemler kişilerin beden yapılarına göre farklılık gösterir. Göbek kısmında bulunan yağlar en geç eriyen bölgedir. Düzenli spor ve zayıflatıcı etkisi yüksek çaylar bedeninizi forma sokarken bölgesel yağlanma sorunlarınıza çare getirir. Diyet ve zayıflama çayları belirli bölgelerde toplanan kiloların daha hızlı şekilde eritilmesini sağlar. Salatalık çayı ile mucizevi etkiyi yaşayacaksınız. Tadı güzel ve denenmemiş bir içecektir. Sonuçları ise çok etkilidir.

Salatalık Çayı Malzemesi:

* 1 adet salatalığı kabukları ile beraber dilimleyin (Dörde veya daha fazla olabilir)

* 1 tatlı kaşığı taze zencefil (Rendelenmiş olacaktır)

* 1 bütün dilimlenmiş limon

* 12 dal taze nane ve 1 litre kadar hazır su.

Tarifi/Yapılışı: Tüm malzemeleri bir gece önceden cam bir kavanozun içerisine koyun.12 saat beklemelidir. Sabah kalktığınız zaman bu suyu süzün ve aç karnına günde iki defa için. Yemeklerden yarım saat önce içmenizde mümkündür.

Salatalık çayının yararı ise tatlı isteğiniz azalmış olacaktır. Toksinleri atarken az acıktığınızı hissedeceksiniz. Sindirim enzimleri harekete geçeceği için daha hızlı şekilde bölgesel yağlanmadan kurtulacaksınız.

salatalık çayı tarifi nasıl yapılır salatalık çayı Zayıflatan Salatalık Çayı Göbek Yağlarını Eritir salatal  k   ay   tarifiSalatalık suyunun kalorisi ise şöyle hesaplanır. Bir adet salatalığın yüzde 96’sında su bulunur. Kalorisi 45’dir.1 adet limonun kalorisi 56’dır. Sizler sadece suyun içerisine inen minareleri içeceğiniz için kalori olarak bedenlerinize girmeyecektir.

Salatalık her zaman diyet yapan kişilerin takviye gıdasıdır. Salatalık çayı içtiğiniz zaman mutlaka sebze ağırlıklı beslenmeye dikkat edin. Beslenmenize dikkat ettiğiniz zaman kilo vermeniz daha hızlı hale gelecektir. Zencefil çayı bel kısmında bulunan yağları erittiği için günde iki bardak içilmesi tavsiye olur. Forma girmek isteyen kişiler diyetlerine yürüyüşü eklemeyi ihmal etmemelidir. Salatalık çayını günde iki kez tüketerek bedeninizin değiştiğini, metabolizma hızlandığını kendiniz de fark edeceksiniz. Bölgesel yağlanma sorunlarına müthiş çözümler sağlar.

error: Copyright! Yaşamloji