evlilik  Evliliği Kurtarma Formülü evlili  i kurtarmak
evlilik

Evliliği Kurtarma Formülü

Kötü Giden Evliliği Kurtarmanın Yolları

Evliliği kurtarma formülü  dediğimizde kötü giden evliliği kurtarma yolları da aklımıza gelmektedir. Sizde evliliğimi nasıl kurtarırım diyorsanız, evliği kurtarmak ve mutlu olmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu teknikleri dikkate almanızda fayda görüyoruz.

Evliliğimi Kurtarmak istiyorum!

Evlilik her ilişkinin resmiyete döküldüğü ve ciddi bir kurumun simgesidir. İki insan anlaşarak ve severek beraber bir ev kurmaya karar verirler. Evlenerek mutluluğun sürekli olacağına kesin gözü ile bakmak biraz saçmadır. Mutluluk insanların elinde olan seçimlerin doğru olarak gerçekleşmesi ile çıkacak ve her iki tarafında aynı duyguyu paylaşması ile doğacak bir histir.

evliliği kurtarma formülü  Evliliği Kurtarma Formülü evlili  i kurtarma yollar

Evlendiğiniz zaman bir aile kurmuş olursunuz ve bunun kötü gitmesini de hiç kimse istemeyecektir. Evliliğinizin kötü gittiğini düşünüyorsanız, evliliği kurtarmak için yapmanız gereken ilk hareket bunu eşinizle paylaşmak olmalıdır. Böylelikle kuruntu mu yoksa ikiniz içinde geçerli bir duygu mu önce bunu anlamış olursunuz. İki tarafında kabul ettiği bir geçimsizlik söz konusu ise bunu tarafların rahatsız olduğu konular gündeme getirerek de konuşulmalıdır. Evliliğimiz neden kötü gidiyor? Sorusunun cevabı hiçbir zaman ukalalıkla yada benim suçum yok havasında cevaplarla vermemelisiniz. Evliliği kurtarmak için bu şart. Bu ilişkiyi iki kişi yaşıyorken, suçlusu hiçbir zaman tek taraflı olmaz. Kendinizde suçu ararken, eşinizin haklı yönlerini ona söylemekten çekinmeyin. Kendi hatalarınızı sıralayıp, onun haklı olduğu yönleri söylediğiniz zaman o da otomatikman sizi haklı olarak gördüklerini sıralayacaktır. Tüm bu iyimser konuşmanıza karşılık, evliliğinizde ki kaçan huzuru yeniden yakalayabilirsiniz.

Evliliği Kurtarmak İçin Formül;

Kötü giden evliliği kurtarmak için konuşmaya başladığınız anda, eşiniz sesini yükseltmeye başladığı zaman sakın sizde bağırarak konuşmayın. O bağırınca, sizin sesiniz alçak olursa onun ses tonunda da düşüşler yaşanacaktır. Birbirinizi suçlamayın, ilk etapta kendi suçunuzu arayın. Gülümsemek aradaki soğukluğu bir nebzede olsa ısıtacaktır. Surat asıp, küsmek hiçbir konuyu çözmez. Tersine soğukluğun daha da artmasına neden olur. Susarak hiçbir şey anlatamazsınız, bilakis kendinizi daha fazla üzersiniz. İşte konuşarak, anlaşarak ve hataları gün yüzüne çıkararak beraberce ders alabilir ve tüm geçimsizliği ortadan kaldırabilirsiniz.

error: Copyright! Yaşamloji