Hardal sarısı nasıl kombinlenir  Hardal sarısı nasıl kombinlenir ? hardal sarisi 2 602x400
Hardal sarısı ile uyumlu renkler

Hardal sarısı nasıl kombinlenir ?

Bazı günler, normalde uzak duracağınız bazı sıra dışı ve nadir renkleri kullanmak istersiniz. Bu tür tercih değişiklikleri biraz enerji artışı ya da canlanma sağlayabilmektedir.

Hardal sarısı renk, fazla tercih etmediğimiz ama gardrobumuzdaki seçenekler arasında yer almasını istediğimiz bir renktir. Sonbahar yaklaşırken ve ortam kasvetli olmaya başladığında, hardal sarısı hırkalar sezon için harika bir seçim olabilmektedir.

Hardal sarısı nasıl kombinlenir  Hardal sarısı nasıl kombinlenir ? hardal sarisi

Hardal sarısı hırkalar basit üstler ve kot pantolonlarla giyilebilir. Ama bir kıyafeti bu sarı tonuyla şekillendirmek için sayısız eğlenceli ve modaya uygun fikir varken neden daha azıyla yetinelim? İşte sizin için aşağıda topladığımız en iyi hardal sarısı hırka kıyafeti fikirlerinden bazıları. Ama önce, herkesin düşündüğü temel soruyu ele alalım.

Hardal sarısı nasıl kombinlenir ?

Bu sorunun tek bir doğru cevabı bulunmamakla birlikte, renkleri eşleştirmek ve onlarda güzel görünmenin iki farklı şey olduğunu da unutmamak gerekir. Bu öznel bir konudur ve her bireyin zevkine, rahatlığına ve diğer belirli yönlerine göre değişir.

Hardal sarısı ile uyumlu renkler, aynı renk tonunun daha açık veya daha koyu versiyonlarıdır; Açık veya koyu mavi (lacivert); ve tabii ki beyaz (doğal liflerde) ve kömür rengi ve siyah renkler hardal sarısı ile kombinlenebilmektedir.

Hardal sarısı nasıl kombinlenir  Hardal sarısı nasıl kombinlenir ? hardal sarisi 2
Hardal sarısı ile uyumlu renkler

Hardal sarısı renginin tamamlayıcı rengi teorikte mordur, bu nedenle menekşe moru hardal sarısı ile kombinlenebilir. Fakat uygun mor tonunu bulmak kolay olmayabilir.

Hardal sarısı ile görsel olarak uyumlu renkler, ton olarak aynı olan renklerdir, örneğin toprak tonları, fuşya veya macenta, deniz mavisi, pas veya zeytin renkleridir. Ancak tonların dikkatli seçilmesi gerekir.

Hardal sarısına uygun renk tonu bulmak zordur. Bu durumda en kolay seçenekler değerlendirilebilir. Örneğin nötr renkler (yani siyah, beyaz ve gri) en güvenli olanlardır.

Hardal sarısı tunik nasıl kombinlenir ?

Hardal sarısı tunik pantolon ile giyilecekse beyaz, siyah, lacivert renkler veya başka bir hardal sarısı ton tercih edilebilir. Kot pantolon tercih ediliyorsa mavi kot pantolon ile kombinlenebilir.

Hardal sarısı nasıl kombinlenir  Hardal sarısı nasıl kombinlenir ? sefamerve tunik

Hardal sarısı tunik etek ile kombinlenecekse beyaz veya diğer hardal tonları ile kombinlenebilir. Siyah da diğer bir alternatiftir.

Hardal sarısı nasıl kombinlenir  Hardal sarısı nasıl kombinlenir ? sefamerve tunik2

 

Dekorasyonda hardal sarısı nasıl kombinlenir ?

Dekorasyonda hardal sarısı rengi güvenli olarak kabul edilen nötr tonlar ile hardal sarısının farklı tonları ile kombinlendir. Beyaz, gri, siyah ve sarının çeşitli tonları hardal sarısı ile uyumludur.

Hardal sarısı nasıl kombinlenir  Hardal sarısı nasıl kombinlenir ? mutfak
Mutfakta hardal rengi kullanımı
Hardal sarısı nasıl kombinlenir  Hardal sarısı nasıl kombinlenir ? yatak odasi
Yatak odasında hardal rengi kullanımı
error: Copyright! Yaşamloji