Diox Tea eczanelerde var mı  Diox Tea eczanelerde var mı ? diox tea eczane 486x400

Diox Tea eczanelerde var mı ?

Diox Tea zayıflamada yaygın olarak kullanılan ve bir çok kişinin faydasını gördüğü bir zayıflama çayı olup genellikle satışları internet üzerinden (bazı bilinen e-ticaret siteleri ve sosyal medya platformları üzerinden satılmaktadır.) yapılmaktadır.

Bu ürünü internet üzerinden değil de ürünü gözle görerek, gerekirse paketi üzerindeki açıklamaları okuyarak ve ürün hakkındaki eksi ve artılar hakkında bir uzmandan bilgi alarak satın almak isteyenler Diox Tea eczanelerde var mı ? diye sormaktadır.

İnsanların sağlıklarını ilgilendiren bir ürünü eczaneden alma isteğini gayet doğal ve mantıklı olarak görmekteyiz. Çünkü bir çok zayıflama ürünü bir zaman sonra sağlığa zarar vermektedir. Özellikle de nasıl kullanacağı ve kime ne kadar bir faydası-zararı olacağı bilinmeden bilinçsizce kullanılırsa bu zarar artmaktadır.

Ayrıca 60’lısı 200 TL’nin üzerinde olan Diox Tea nın sahtelerinin de piyasada bulunma ihtimali insanları rahatsız etmektedir. Sahte Diox Tea ürünleri hem işe yaramadığı gibi hem de istenmeyen yan etkiler nedeniyle insan sağlığını da olumsuz etkilemektedir.

İlgili yazı: Diox Tea Orjinal olduğu nasıl anlaşılır ?

Diox Tea eczanelerde var mı ?

Diox Tea çoğunlukla bazı Facebook ve İnstagram sayfaları üzerinden satışı yapılan bir üründür. Firma komisyon karşılığı bayilikler de vermektedir. Bu bayiler gerçek kişiler olabileceği gibi aktarlar, eczaneler ve bazı gıda takviyesi satıcıları da olabilmektedir.

Diox Tea bayi satıcıları Çiçek Sepeti, Gitti Gidiyor ve Trendyol üzerinden satış yapmakta, bazıları ise satışlarını kendi özel internet sitelerinde yapmaktadır.

Diox Tea satışı yapılan birkaç eczane bulunmakta ise de genel olarak Diox Tea eczanelerde satışı yapılan bir ürün değildir.

Diox Tea neden eczanelerde satılmamaktadır ?

Zayıflama açısından faydalı olduğu kullananlarca teyit edilen (bazı kullanıcılarda işe yaramadığı beyan edilmiştir) bir ürünün eczanelerde satılmıyor oluşu bu ürünü eczaneden satın almak isteyenleri hayal kırıklığına uğratmaktadır.

Diox Tea’nin eczanelerde satılmıyor oluşu firmanın satış stratejisi ile ilgilidir. Bu ürünün imalat maliyet rakamları ile satış rakamları arasında epey bir fark olduğu düşünülmektedir. Yani ürün satışındaki firmaya kalan kar marjı oldukça yüksektir.

Diox tea satış hacmi ise TV’lerde reklamı olan diğer zayıflama ürünleri ve gıda takviyesi ürünlere göre düşüktür. Üretici firma satış hacmi düşük ama kar marjı yüksek olan bu ürünün karını çok sayıda eczaneyle bölüşmek istememektedir.

Diox Tea’nin eczaneler üzerinden satılmamasının diğer sebebi ise eczanelerin de bu ürünü satmaya istekli olmamasıdır.

Eczanelerde genellikle medyada reklamı yapılan ve bilinirliği yüksek olan ürünler satılmaktadır. Diox tea TV ve radyolarda reklamı yapılan bir ürün değildir, daha çok sosyal medya tanıtımlarında karşımıza çıkmaktadır.

Eczacıların bu ürünü satmak istememesinin ana sebebi ise Diox Tea ürününü hangi firmanın ürettiği, kullananlarda ne tür zararların olacağı (zayıflama karşılığından ödenecek bedel ne?) gibi hususların bilinmemesidir.

Diox Tea satın almadan önce aşağıdaki makaleyi mutlaka okumalısınız:

İlgili yazı: Diox Tea Sağlık Bakanlığı onaylı mı ?

error: Copyright! Yaşamloji