ne yapmalı hangi hareketi zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı zay flamak i in spor egzersizleri

Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı

Zayıflamak İçin Spor Programı Hareketleri Nasıl Yapılır?

Evde veya spor salonunda kilo vermek sorun değil. Asıl problem hareketleri düzenli yapmak ve spor programı listesine tam olarak uymaktır.  İlk başta hızlı zayıflamak için kendinize bir diyet listesi yanında egzersiz hareketleri oluşturmalısınız. Örnek rejim listeleri sitemizde mevcuttur, size en uygun programı seçerek zayıflama sürecine başlayabilirsiniz.

Spor programı nasıl olmalı ve ne zaman yapılmalı: Öncelikle belirleme aşamasında bölgesel zayıflama mı yoksa genel olarak kilo vermek mi istiyorsunuz. Bunun cevabını kendinizde aradıktan sonra program oluşturulmalı. Nasıl ki göbek eritmek istiyorsanız, o bölgeyi çalıştırmadıktan sonra o bölgedeki yağlarda bir erime olmayacaktır. Peki spor ne zaman yapılmalı: Bu durum tamamen size kalmış kendi işlerinizi nasıl ayarlayabiliyorsanız tam egzersiz için günde 1 saat veya düzenli her gün yapabilirim diyorsanız günlük 30 dakika zayıflamak için spor yardımcı olacaktır.

Hızlı Zayıflamak İstiyorum Diyorsanız Resimli Örnek Hareketler;

Bu hızlı zayıflatan program evde yapılan hareketleri içerisinde barındır, hızlı kilo vermenize, bölgesel zayıflama ve sağlıklı yaşam için gerekli form tutma hareketlerdir.

Ayakta dik olarak kollarımı açıp, sağa sola dönerek, eğilerek kalkarak vücudu ısıtıp aşağıdaki zayıflama programına geçiyoruz.

Zayıflamak İçin Ne Yapmalı Püf Noktalar Arıyorsanız Buyurun Spor Listesi Aşağıdadır;

1 Aşama Göbek Bölgesi Eritme Programı: Programa göbek bölgesindeki yağlar ile başlıyoruz. Çoğumuzun zayıflamak için spor programı yapmamızın sebebidir. Resimde gördüğünüz gibi sırt üstü uzanıp ayakları hafif kaldırıp sağa ve sola dönüş yapıyoruz. Bu hareket hem göbek bölgesi hemde çevresi için en etkili hareketlerin başında gelir. Ayrıca arka bacakları eritmek ve selülit için çok faydalı, boyundaki kireçlenme iyi gelen egzersizdir. 20 defa yapıyoruz.

zayıflama listesi zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı g bek eritmek i ingöbekten kilo vermek için zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı zay flamak i in g bek

2 Üst arka bacak kalça zayıflatmak için ve bacak içi eritme hareket resmi: Bacakları resimdeki gibi yukarı kaldırın ve gördüğünüz pozisyonu alın. Ayakları sağ sol yaparak bacakları yukarı aşağı düz bir şekilde indirip kaldırın. 10 tekrar yapılacak bu kilo vermek için spor hareketi.

kalça ve bacak içleri zayıflatma zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı bacak i i kal a zay flatma hareket Alt kalça eritme zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı kal a eritme spor hareketi

 3 Bel inceltme ve sırt yağları zayıflatmak için egzersiz: Resimli olarak gördüğünüz bölgesel kilo verme hareketini yaparken çok dikkatli olun. Kazaya sebebiyet vermemek için ilk başlangıç olarak 5 sefer yapıyoruz. Sonrasında siz arttırabilirsiniz. Bu spor hareketi sırt incelten ve bel zayıflatan programıdır.

göbek bölgesi yağları zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı g bek yanlar  zay flatmakzayıflamak için spor hareketi zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı bel inceltmek i in

4 Göbek yağları zayıflatmak için hareket: 7. zayıflatan egzersizi yaparken resimdeki gibi bacakları açıp pozisyon alın, vücudu ileri geri olarak yavaş hareketlerle indirip kaldırıyoruz. Bunu hızlı yapmak bir işinize yaramayacaktır ne kadar yavaş yapılırsa göbek yağlarını eritmek için o kadar etkili olur. 10 tekrar yapıyoruz bu zayıflama spor hareketini.

Hareket 8 de gördüğünüz gibi duruş alıp bu şekilde yaklaşık 40 saniye bekleyin ve sonrasında ayağı kalkın ki kan dolaşımı daha da hızlansın. 2 tekrar yapılabilir.

bölgesel göbek eritme zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı zay flama egzersizleri mide eritme zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı zay flamak i in program

5 Bacak zayıflatma hareketleri:Genellikle üst ve arka bacak zayıflatma egzersizi olarak geçer ayrıca göbek bölgesindeki yağlar için etkili bir egzersizdir. Ayrıcı resimdeki dışında tek bacağı yukarıya kaldırabilirsiniz. 9-10 kere yavaş şekilde bu egzersizi yapıyoruz. Dinlendikten sonra çok hızlı bir şekilde tekrar ediyoruz.

bacak arkaları nasıl zayıflar zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı bacak kol zay flatmak i inÜst arka bacak bölgesi zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı arka bacak  st

6 Genel zayıflama spor hareketi: Ayakta dik durup sonrasında her defasında bacak değiştirerek zayıflama hareketini yapıyoruz. Bu egzersiz kalori yakmanızı sağlayacaktır. 15-20 tekrar yapabilirsiniz. kilo vermek için fazla kalori yakmak şart.

Diyet ile beraber zayıflamak. zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı evde zay flamak i in programzayıflamak için spor nasıl yapılır zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı evde b lgesel zay flama hareketleri

 

7 Zayıflamak için kalori yaktıran hareketler: Çok hızlı bir şekilde son hareketimizi yapıyoruz. Kalori yaktıran hareketler içinde en çok yararlı olanlar arasındadır. Koşarmış gibi bacakları içeri çekip bırakıyoruz. Bu zayıflama programları sizlerin çok işinize yarayacak aynı zamanda kalori yakmak için kullanabilirsiniz.

En çok kalori yaktıran zayıflama zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı zay flama i in hareketler kalori yaktıran hareketler zayıflamak için spor Zayıflamak İçin Spor Hareketleri Programı zay flamak i in ne yapmal

 

Zayıflamak için spor ile beraberinde diyet programı uygulamak her zaman için çok faydalı sonuçlar verir. Yukarıda resimli olarak size sunduğumuz zayıflama hareketleri genel olarak ve bölgesel kilo verme yöntemleri arasındadır. Basen, üst arka bacak yağları, göbek bölgesindeki yağları eritme ve incelme için bu yöntemleri uygulayabilirsiniz. Bunların dışında ip atlamak da faydalı olacaktır.

error: Copyright! Yaşamloji