Mincex zayıflama çayı yorumları  Mincex zayıflama çayı yorumları mincex cay yorumlari 499x400

Mincex zayıflama çayı yorumları

Mincex zayıflama çayı yorumlarını İnstagram ve e ticaret siteleri üzerinden okuduğunuzda gayet iyi zayıflatan, bu konuda mucizevi bir etkisi olan gayet yararlı bir ürün olduğu düşüncesine kapılıyorsunuz.

Halbuki gerçek öyle değil. İnternette Mincex zayıflama çayı hakkında yapılan yorumların bir çoğu sahtedir. İnsanları ürün satın almaya teşvik etmek için sahte hesaplar üzerinden olumlu yorumlar yapmaktadırlar.

Belki de onlarca olumlu yorumu sadece bir veya iki kişi yapıyordur, onu bilemiyoruz. Fakat bildiğimiz şu ki Mincex zayıflama çayı hakkındaki internet yorumları ile bu çayı kullananların yorumları aynı değildir.

Bu sebeple Mincex zayıflama çayını kullananların “gerçek deneyimlerini” yorum olarak ifade edebilmesine olanak sağlamak için bu makaleyi hazırladık.

Eğer bu satırları okuyorsanız ve Mincex zayıflama çayı deneyimiz var ise yaşadığınız deneyimleri makale sonunda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz. Bu sayede bu çayı satın almak isteyenler gerçek Mincex zayıflama çayı yorumlarını okumuş olacaktır.

Mincex zayıflama çayı yorumları

Mincex zayıflama çayı reklamını yapanların en büyük iddiası bu çayın tatlı isteğini azaltacağı ve iştahı azaltacağı yönündedir. İnstagram yorumlarına göre Mincex zayıflama çayı bu konuda gayet etkili, iştahı azalttığı için kilo verdiriyor.

Fakat gerçekte ise söylenildiği kadar bir etkisi yok. Bazı kişilerde iştahı azaldığı biliniyor ama hiç işe yaramadığını, eskisi gibi yemeye-içmeye devam ettiğini söyleyenler de mevcut.

Yani Mincex zayıflama çayı bir miktar iştahı azaltsa da, öyle mucizevi bir etki beklemeyin asıl iş kişinin kendi iradesinde bitmektedir. Eski alışkanlıklarından vazgeçemeyenler, iştahı kuvvetli olanlar bu çaya çok güvenmemelidirler.

Öte yandan aşırı tatlı yeme isteğine, sadece kilo yapması açısından değil de bir sağlık sorunu açısından da bakmak gerekir. Normal insanlar öğünlerini normal bir şekilde yediklerinde daha sonradan açlık krizine girmezler veya sürekli tatlı aşermezler.

Eğer tatlıya düşkün iseniz bunu bir yeme alışkanlığı olarak değil bir sağlık sorunu olarak görmelisiniz. Ülkemizde teşhisi konulmamış milyonlarca insülin direnci ve gizli şeker hatası bulunmakta olup bu kişilerde üretilen insülin hormonunun ihtiyaca cevap verememesi nedeniyle aslında tok iken de kişi kendini aç hissetmekte ve acilen tatlı bir şeyler yeme arzusu duymaktadır.

Eğer sizin de böyle bir sorununuz var ise, diyet yapmakta zorlanıyorsanız, akşam öğününü hafif yapınca gece yatmadan önce bir daha yemek yeme ihtiyacı duyuyorsanız, canınız tatlı istediğinde birkaç dilim baklava sizi kesmiyor ise Mincex zayıflama çayı size yardımcı olamayacaktır.

Eğer fazla kilo ve iştahını kontrol etmekte sorunu yaşıyorsanız bir endokrinoloji uzmanına gidiniz. Eğer sizde tip 2 diyabet veya insülin direnci teşhisi koyarsa size Glifor gibi bir şeker ilacı reçete edecek ve siz ilaçtan bitki çayından alabileceğiniz faydadan çok fazlası yararlanacaksınız.

Eğer doktorunuz kabul ederse kullandığınız ilaçlara ilave olarak bitki çayı da kullanabilirsiniz.

Öte yandan Mincex zayıflama çayı gibi zayıflama çayları bitkisel bazlı olsalar dahi çok masum değildirler. Bir  takım yan etkileri ve zararları bulunmaktadır.

İlgili yazı: Mincex zayıflama çayı zararları 

error: Copyright! Yaşamloji