Minceur kullanıcı yorumları  Minceur zayıflama çayı yorumları minceur yorum

Minceur zayıflama çayı yorumları

Bir ürünü satın almadan önce kullanıcı yorumlarını merak edersiniz. Bazen ürünü satarken satıcılar faydasını abartma, zararını gizleme yoluna gidebilmektedirler.

Bu nedenle konu zayıflama çayı ise çay ile ilgili en doğru bilgiyi kullanıcı yorumlarından edinebilirsiniz. Bunu bilen  satış yetkilileri internetteki Minceur zayıflama çayı yorum sayfalarını olumlu yorumlar ile bezemişlerdir.

Bu konuda Minceur yetkililerini pek suçlayamıyoruz, çünkü rakipleri de benzer satış taktiklerini benimsemişlerdir.

İnsanların Minceur zayıflama çayı konusunda “gerçekçi” yorumları öğrenebilmeleri için bu makaleyi hazırlamış durumdayız.

İnsanlar ne boş yere para versin, ne de firma haksız eleştirilere uğrasın istiyoruz. Bu satırları okuyan ve Minceur zayıflama çayı kullanan kişilerin gerçek yorumlarını makale altında bulunan yorum kısmına yazmalarını rica ediyoruz.

Minceur zayıflama çayı yorumları

Minceur zayıflama çayı yorumlarına üretici firmadan başlamak istiyoruz. Sosyal medyada bir ürünü ballandıra ballandıra tanıtmak kolay, peki üretici firma kim, ürünün arkasında ne kadar durabiliyor, bunları da bilmek gerekmektedir.

İlk aşama olarak Minceur ürününü kim üretiyor, nerede üretiliyor, Bakanlık onayı var mı gibi hususları araştırdık ve ele gelir bir bulguya rastlayamadık. Bu ürünü kim üretti, kim piyasaya sürdü belli değil. Bu nedenle de ürün güvenirliğini zayıf bulmaktayız.

Bu ürünü kullanan ve başına kötü bir hadise gelen veya sosyal medyadan sipariş edip ürünü gelmeyen kişi muhatap bulmakta zorlanacaktır.

Piyasada zayıflattığını iddia eden bir çok bitki çayı markası bulunmakta olup her sene yeni ürünler piyasaya çıkmakta, yeteri kadar ümit sömürdükten sonra da piyasadan silinmekte ve daha sonra aynı üreticiler değişik bir adla ve eski karışımda biraz değişiklik yaparak yeni bir ürün piyasaya sürmektedirler.

Lütfen kullanmadan önce Minceur zayıflama çayı zararlarını okuyunuz..

İlgili yazı: Minceur zayıflama çayı zararları

Minceur zayıflama çayı ishal yaparak kilo verdiren çaylardandır. Çayı kullanmaya başladıktan sonra bağırsaklarınız daha hızlı çalışmaya başlıyor. Vücuttaki suyun hızlı bir şekilde atılmasına bağlı olarak ilk birkaç gün içinde tartıda en az 2-3 kilogram eksik çıkmanız mümkün olmaktadır.

Minceur zayıflama çayı ile verilen kiloların büyük ölçüde su olduğunu, yağdan eksilme yapmadığı söylemek mümkündür. İlk birkaç gün hızlı kilo verdiren Minceur zayıflama çayının etkisi daha sonraları azalmakta, kilo verme miktarı azalmaktadır.

Vücudun belli bir miktarda suya ihtiyaç duyması nedeniyle,  atılan suyun yerine koyulması gerekmektedir. Aksi takdirde organların susuz kalması kalp, karaciğer ve böbrek gibi organları yormakta ve bazı rahatsızlıklara davetiye çıkarmaktadır.

Minceur zayıflama çayı faydaları

Minceur zayıflama çayını üreten firma ile alakalı aklımızda bazı şüpheler olduğunu belirttik.

Minceur zayıflama çayı ile kilo vermenin, sağlıklı bir kilo verme şekli olmadığını belirtmek gerekir.

Bunlara rağmen Minceur zayıflama çayının faydaları da vardır.

Şöyle ki;

Minceur zayıflama çayı içeriğinde yer alan bitkiler, zayıflatıcı etkisi olan bitkiler olup siz bu bitkilerin karışımını hazır olarak değil de aktardan ayrı ayrı alıp karıştırsanız doğru oranı yakalamayacağınız için kendinize daha çok zarar verirsiniz. Bunun yerine Minceur zayıflama çayı almak daha pratiktir.

Minceur zayıflama çayı, yağdan değil, sudan kilo verdirir fakat diyet yaparken kilo verememek diyeti devam ettirmeye engel bir durumdur. Tartıda kilo eksikliği yaşamak psikolojik olarak olumlu etki yapar. Bu nedenle Minceur zayıflama çayını diyeti destekleyici olarak kullanabilirsiniz.

Minceur zayıflama çayını kullanırken çayın bazı zararlarına karşı dikkatli olunuz:

İlgili yazı: Minceur zayıflama çayı zararları

error: Copyright! Yaşamloji