Zayıflama içecekleri zayıflatan içecekler Hızlı Zayıflatan Bitkisel İçecekler kilo verdiren i  ecek

Hızlı Zayıflatan Bitkisel İçecekler

Zayıflamaya Yardımcı İçecekler Kilo Verdiren  Kürler

Kilo verme süreci pek çok farklı maddenin bir araya gelerek oluşturduğu bir kuvvet bütünü ile sağlandığında kalıcı ve sağlıklı şekilde gerçekleşebilmektedir. Bu kapsamda yapılan sağlıklı diyet programlarına ek olarak pek çok takviye ile bu diyetlerin desteklenmesi gerekmektedir.

Burada en çok dikkati çeken ise zayıflamaya yardımcı içecekler ile metabolizmanın ve sindirim sisteminin hızlandırılarak normalden çok daha hızlı şekilde kilo vermenin mümkün hale gelebilmesidir.

Zayıflatan içecekler evlerinizde bulunan doğal malzemeler kullanılarak çok kolay şekilde hazırlanabilen ve tüketilebilen bazı kür tarifleri arasındadır. Sizler için hazırladığımız zayıflatan kürler ve tarifleri ile çok kısa bir süre içerisinde metabolizmayı hızlandıracak ve kilo verdiren yöntemleri uygulamış olacaksınız.

Zayıflamaya Yardımcı Göbek Eriten İçecek Tarifi

Gerekli Malzemeler:

* 2 Litre kadar su.

* Bir miktar buz.

* 6 Adet greyfurt.

* 3 Yaprak nane.

* 1 Adet mandalina.

* 1/2 kabukları soyulmuş salatalık.

Kilo verdiren içecek hazırlanışı: Nane hariç listede yer alan tüm meyve ve sebzelerimizin kabuklarını soyuyoruz ve blendıra alarak püre haline gelene kadar parçalıyoruz.

Ardından hazırlamış olduğumuz bu püre halindeki bitkisel karışımı 2 litre kadar suyumuzun içerisine ilave ederek karıştırıyoruz.

Son olarak karışımın içerisine nane yapraklarını ve buzu da ekledikten sonra zayıflatan içeceği çok iyi şekilde karıştırıyoruz.

Karışımın tam anlamıyla hazır hale gelebilmesi için yaklaşık olarak 2 saat kadar dinlendirilmesi gerekmektedir. Göbek eriten zayıflatan içecekler arasında bu kürün bekleme süresi sona erdikten sonra günde 1 buçuk, 2 litre kadar tüketildiğinde maksimum fayda sağlayacaktır.

Acı ve ekşi zayıflatan içecek nasıl yapılır: Bu tarif metabolizma hızını etkileyerek fazla çalışmasına yarayacak. Kolay tarifi ile kilo verdiren içecekler arasında olan bu tarifin yapılışı şu şekilde;

Malzemeler:

2 Çorba kaşığı akçaağaç şurubu.

2 Çorba Kaşığı limon suyu.

1 Tutam kadar acı biber.

Hazırlanışı: Tüm malzemelerimizi çok iyi şekilde karıştırıyoruz ve bardağımızın boş kalan kısmı kadar su ilave ederek dolduruyoruz. Malzemeleri taze olarak kullanmalısınız. Çok kısa sürede yağ oranınızın azaldığını göreceksiniz. Yemeklerden 1 saat sonra tüketilmesi önerilmektedir.

Narenciyeli zayıflatan kür içeceği: Greyfurtun yağ yakma özelliği olduğunu biliyoruz ve evde kolayca tarifi yapabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler:

* 1 Adet greyfurt (Turuncu)

* 1 Adet limon.

* 1 Adet kırmızı greyfurt.

hızlı zayıflamaya yardımcı içecek zayıflatan içecekler Hızlı Zayıflatan Bitkisel İçecekler zay  flatan i  eceklerTarifi: Tüm narenciyelerimizi sıkıyoruz ve sularını elde ediyoruz. Ardından üzerine hafif bir miktar su ilave ediyoruz ve tüketiyoruz. Yemeklerden önce veya sonra tüketebilirsiniz. Hem zayıflama içeceği olarak hemde detoks etkileri açısından çok faydalı bir içecektir.

error: Copyright! Yaşamloji