Diox Tea adetliyken kullanılır mı ?  Diox Tea adetliyken kullanılır mı ? diox tea adetliyken 486x400

Diox Tea adetliyken kullanılır mı ?

Kilo vermek için Diox Tea kullanan hanımların aklına gelen sorulardan birisi bu ürünün adetliyken kullanılıp kullanılmayacağıdır.

Bu önemli bir sorudur çünkü içinde 60 sachet olan ve günde iki kere kullanılan bu ürün bir ayda bitmektedir. Eğer adet döneminde kullanılmaz ise kullanım süresi sapacaktır.

Bazı ilaçların ve bitkisel ürünlerin adet düzeni üzerinde etkili olduğu, geciktirme, öne alma, ara kanama sorunlarına yol açtığı adet kestirme veya kanama-ağrı artırma gibi sorunlara neden olduğu bilinmektedir.

Bu nedenle hanımlar yüzde yüz bitkisel olsa dahi bir ürünü kullanmadan önce adet düzeni üzerinde bir etkisi olup olmadığını araştırmalıdırlar.

Diox Tea adetliyken kullanılır mı ?

Diox Tea ürün açıklamasında adetliyken kullanımı konusunda bir ifade yer almamaktadır. Bu ürünün gebelik ve emzirme döneminde kullanılmaması gerektiği, kalp, böbrek ve karaciğer rahatsızlığı olanların kullanmaması gerektiği bilinmekle beraber adetliyken kullanılır mı, kullanılmaz mı konusunda bilgi verilmemektedir.

Diox Tea kullanmadan önce aşağıdaki yazıyı okumanız faydalı olabilir, çünkü bu çay adet düzenini etkilemekten daha beter yan etkilere sahip olabilmektedir.

İlgili yazı: Diox çayı zararları

Diox Tea içindeki bitkiler şunlardır:

Pirinç kabuğu tozu ekstresi, Biberiye ekstresi, Brokoli ekstresi,Ekinezya ekstresi,  Gojiberry ekstresi,  Yaban mersini ekstresi, Yoğurt otu ekstresi, Cüce palmiye ekstresi, Huş ağacı ekstresi

Bu bitkilerin ekstrelerini bir arada kullanmak bazı hanımlarda adet döngüsünü etkileyebilmektedir.

Diox Tea’nın adetli iken kullanılıp kullanılmaması kişinin tercihine kalmış bir durum olup firma bu konuda bir uyarıda bulunmamıştır. (Lütfen makalenin sonunda yer alan üretici firma hakkındaki yorumları okuyunuz.

Diox Tea adet geciktirir mi ?

Adet döngüsü kadının hormonal değişimleri, kullandığı ilaçlar ve duygu-durum değişikleri nedeniyle sekteye uğrayabilmektedir. Diox Tea ürününün adet geciktirme olasılığı bulunmaktadır.

Her ne kadar kullanıcılardan genel olarak bu konuda bir şikayet gelmese de ürünün adet geciktirme riskini göz ardı etmemek gerekmektedir.

Öte yandan Diox Tea ile alakalı olarak adet geciktirmesinden daha önemli olan soru işaretleri bulunmaktadır.

Bunlardan en önemlisi ürünü internet üzerinden satın alan kişilere teslim edilen ürün paketlerinde üretici firma adı, Bakanlık onay işareti ve hologramlı bandrol gibi şeylerin olmamasıdır.

İlgili yazı: Diox Tea eczanelerde var mı ?

İlgili yazı: Diox Tea orjinal olduğu nasıl anlaşılır ?

Diox Tea üreticisi firması kimdir, resmi internet sitesi hangisidir, yeri yurdu neresidir gibi şeyleri bilemiyoruz. Ürünü satın alanlar ilk satın aldıkları ürünler ile daha sonradan satın aldığı ürünler arasında içerik ve etki olarak farklar olduğunu ifade etmektedirler.

Dolayısıyla piyasada dolaşan Diox Tea ürünlerinin içeriğinden tam olarak emin olamamaktayız. Yan etki olarak adet de geciktirebilir, kalp krizi de geçirtebilir, dikkatli olunuz.

İlgili yazı: Diox çay kaç kilo verdirir ?

error: Copyright! Yaşamloji