Detoxon işe yarıyor mu ?  Detoxon işe yarıyor mu ? detoxon ise yariyormu 506x400

Detoxon işe yarıyor mu ?

Kilo vermeyi kolaylaştırmak için metabolizmayı ve sindirim sistemini hızlandıran ve iştahı kapatan bitki çayları kullanılmaktadır.

Piyasada zayıflattığı öne sürülen bir çok bitki çayı bulunsa da bunlardan bazıları neredeyse hiç etkili değildir, bazıları ise verilen paraya göre etkisi azdır.

Bu makalede Detoxon işe yarıyor mu, yoksa bu ürüne boşa mı para veriliyor hususunda bilgilendirme yapılacaktır.

Makalenin devamını okumadan önce isterseniz Detoxon fit çayı ile ilgili olarak şikayetleri okuyabilirsiniz:

İlgili yazı: Detoxon şikayet

Detoxon işe yarıyor mu ?

Detoxon fit çayı bazı kullanıcılarda işe yarıyor, bazılarında ise işe yaramıyor. Bazı kullanıcılarda ise işe yaramak bir yana zarar veriyor.

İlgili yazı: Detoxon çayı zararları

Peki bu çay kimlerde işe yarıyor, kimlerde işe yaramıyor öğrenmek ister misiniz ?

Bu çay ile alakalı internette birbirine zıt yorumların dolaşmasının sebebi biraz da bu çayın faydaları hakkında kullanıcı beklentilerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Sosyal medyadaki reklamlarda Detoxon fit çayı öyle abartılı tanıtılıyor ki, “Bu çayı içen kişi başka bir şey yapmasa da günden güne kilo verecek!”

Detoxon çayını içmeye başladıktan sonra aradan fazla süre geçmeden bağırsaklar ve böbreklerde etkisi görülüyor ve tuvaleti daha fazla ziyaret etmeye başlıyorsunuz.

Bunun sonucu olarak da sadece birkaç günde tartıda farkı görüyorsunuz. Kaybettiğiniz şeyin yalnızca su olduğunu bilseniz de bu kadar kısa sürede kilo vermek, moral veriyor ve diyete biraz daha sarılarak birkaç kilo daha veriyorsunuz.

İlgili yazı: Detoxon çayı ayda kaç kilo verdirir ?

Detoxon çayı kullanmaya başladıktan bir hafta sonra belirgin bir kilo azalması olabilmektedir. Bu deneyimi yaşayanlar Detoxon çayının işe yaradığını, en azından marketlerde satılan klasik form çaylarına göre daha etkili olduğunu ifade etmektedirler.

Şu bir gerçek ki gerek kilo azalması yönüyle gerekse de yan etkileri nedeniyle Detoxon fit çayı bilinen form çaylarından daha etkilidir.

Bununla birlikte kilo verme konusunda biraz daha deneyimli ve bilinçli olan kişiler Detoxon çayına biraz daha temkinli yaklaşmaktadırlar.

Çünkü Detoxon çayının kerameti sizi ishal etmekten ve bol çiş yaptırmaktan ibarettir.  Kilo verdiğinizi zannediyorsunuz ama sadece vücudunuzdaki su oranı eksiliyor. Sürekli olarak bu ürünü kullanamayacağınız için ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra kısa sürede vermiş olduğunuz kiloları yine kısa sürede geri alma durumunuz olmaktadır.

Bu sebeple bazı kullanıcılar Detoxon fit çayının işe yaramadığını söylemektedirler.

Detoxon fit çayı ishal, mide bulantısı, terleme, çarpıntı, sık idrara çıkma ve bu tür şikayetlere bağlı olarak yorgunluk, halsizlik, tansiyon-şeker düşmesi şikayetlerine neden olabildiği için bazı kullanıcılar Detoxon çayı hem işe yaramıyor, hem de zararlı şeklinde yorum yapmaktadırlar.

Yaş ilerledikçe metabolizma hızı azalmakta ve sindirim sisteminin yavaş çalışmasına bağlı olarak hazımsızlık, gaz ve şişkinlik şikayetleri olmakta, diyet yaparken vücut kendini korumaya almakta ve kilo vermek zorlaşmaktadır.

Detoxon çayı sindirim sistemini biraz daha hızlı çalıştırmak suretiyle diyet yaparak kilo vermek isteyenlere bir tık destek olmaktadır. Eğer sizin de beklentiniz sadece bu kadar ise Detoxon çayı işe yarıyor demektir.

Eğer Detoxon çayını kendi başına bir zayıflama çayı olarak düşünüyorsanız, yanlış düşünüyorsunuz, sadece çay içilerek kilo verilmemektedir.

İlgili yazı: Detoxon çay yorumları

error: Copyright! Yaşamloji