Bitkisel zayıflama kürü tarifi zayıflama kürleri Bitkisel Zayıflama Kürleri Nasıl Yapılır? zay  flama k  rleri

Bitkisel Zayıflama Kürleri Nasıl Yapılır?

Zayıflatan Bitkisel Kür Tarifleri Elma ve Soğan Kürleri

Bitkisel zayıflama kürleri diyetinizi uygularken yardımcı olarak metabolizmayı ve sindirim sisteminin hızlanmasını sağlayan zayıflama yöntemleri arasında başı çekmektedir.

Kilo verme kürleri içerisinden en doğal olanları sizler için düzenledik. Bunlar içerisinde en çok ilgi çeken elma sirkesi kürü ve soğan kürü olarak bilinmektedir. Sizler için bu iki zayıflama kürü tarifini düzenledik.

Zayıflatan kür elma sirkesi kürü tarifi: Zayıflatan özelliğe sahip elma kürü sirkesi yemeklerden yaklaşık olarak 15 – 20 dakika önce tüketildiğinde maksimum fayda sağlamaktadır. Bunun dışında sabah uyandığınızda da tüketebilirsiniz, ancak sabahları aç karnına tüketildiğinde mide ağrılarına neden olabilmektedir.

Elma kürü hazırlanışı için, 1 su bardağı sıcak suyun içerisine, 1 çorba kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı kadar doğal bal ilave ediyoruz. Çok iyi karışması önemlidir. Kısa süre içerisinde metabolizmayı hızlandıracak ve sindirim sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayacaksınız.

Zayıflama Kürleri Arasında Bitkisel Soğan Kürü

Malzemeler;

* 2 Su bardağı su

* 1 Adet soğan

Zayıflatan Soğan Kürü Hazırlanışı: Bu iksir İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürleri arasındadır. 2 Su bardağı kadar suyumuzu tencere veya demliğimizin içerisinde güzelce kaynatıyoruz. Ardından suyumuz güzelce kaynadıktan sonra 1 adet soğanımızı 4 eşit parçaya bölüyoruz ve kaynamakta olan suyumuzun içerisine ilave ediyoruz. Bu şekilde suyumuz kaynadıktan sonra altını kapatıyoruz ve bitkisel kürü bir süre dinlendiriyoruz.

Soğan kürü uygulama tarifi: Yaklaşık olarak 15 – 20 gün zayıflama kürünü uygulandıktan sonra 1 haffta ara verilmelidir. Ayrıca kullanımı ise, sabah kahvaltısı hariç öğle ve akşam yemeğinden yaklaşık olarak 10 dakika kadar önce tüketilmelidir. Soğan kürü tarifi çok sıcak veya soğuk olmamalı, oda sıcaklığından bir miktar daha sıcak olması yeterlidir. Ayrıca zayıflatan soğan kürü taze olarak tüketildiğinde daha faydalı olacaktır.

error: Copyright! Yaşamloji