Activin T zayıflatır mı ?  Activin T zayıflatır mı ? activin t zayiflatirmi 600x400

Activin T zayıflatır mı ?

Kilo verme arzusu nedeniyle piyasaya her yeni gün yeni zayıflama ürünleri sürülmekte, bir süre bunlardan bazıları zararlı diyerek toplatılmakta, bazıları ise yeterli etkiyi göstermediği için talep görmemeye başlamaktadır.

Mikro-Gen firması tarafından geliştirilen Activin T ürünü bugünlerde kilo vermek isteyenlerden talep görmektedir.

Activin T ürününün 60’lık tablet ve içecek formları bulunmakta olup “takviye edici gıda” olarak geçmektedir.

İlgili yazı: Activin T nedir ?

Activin T zayıflatır mı ?

Ürün paketini incelediğimizde zayıflamaya dair bir açıklama olmadığı sadece “takviye edici gıda” ibaresi yer aldığını görmekteyiz. Peki insanlar bu ürünün zayıflattığı kanaatine nasıl ulaşıyorlar ?

Çünkü Activin T tanıtımı yapılan sosyal medya organlarında veya ürün tanıtım toplantılarında Activin T ürününün zayıflattığı “sözlü” olarak açıklanmaktadır.

Yani yazılı olarak ifade etmekten çekinilen “zayıflatma” hususu sözlü anlatımlarda abartılarak anlatılmaktadır.

Activin T zayıflatır mı , yoksa bu yönde bir etkisi yok da zayıflama vaadiyle insanları mı kandırıyorlar, bu makalede bu konu açıklığa kavuşturulacaktır.

Activin T ürün paketinde “zayıflatır” şeklinde bir ibare yer almamasının sebebi Activin T de dahil olmak üzere hiçbir zayıflama ürününün tek başına kilo vermeyi sağlamada yeterli olmamasıdır.

Yani Activin T kullanıp kilo verenler olabileceği gibi kilo veremeyenler de olacaktır ve bu husus tüm zayıflama ürünleri için geçerlidir.

Asıl kritik sorular Activin T ürünü hangi koşullarda zayıflatır ? ve Activin T zayıflamaya ne derece etki eder ? olmalıdır.

Bu sorulara cevap verebilmek için öncelikle Activin T ne işe yarar, zayıflamaya ne yönden bir katkı sağlar, bunları bilmek gerekmektedir.

Activin T ürünün içeriği gayet basittir. İçerisinde yeşil çay ekstresi ve kola bitkisi ekstresi bulunmaktadır.

Yeşil çay, bildiğimiz siyah çayın doğal hali olup yeşil çay ekstresi ise bunun yoğunlaştırılmış halidir. Yeşil çay ciddi manada bir kafein deposu olup bunu tablet alırsanız her gün içtiğimiz siyaha göre çok daha fazla kafein içermektedir.

Kafein ne yapar ? Kafein uyarıcı bir maddedir. Organları ve zihni uyanık tutar, onları daha fazla çalıştırır. Bu da metabolizmayı hızlandırır, fiziksel hareketi artırır, dolayısıyla yağ yakım sürecini hızlandırır.

Activin T ürününün içinde yer alan kola bitkisi de başka bir kafein deposudur. Yani bir adet Activin T yuttuğunuz zaman ciddi manada bir kafein alıyorsunuz.

Eğer bir diyete başladıysanız ve fiziksel hareket olarak yetersiz iseniz önceki günlere göre daha az yediğiniz zaman hareket miktarı da azalmakta dolayısıyla yaptığınız diyet ile kilo verememektesiniz.

Eğer diyet yaparken aynı zamanda Activin T tablet alırsanız vücut hareketliliği azalmamakta hatta artmakta ve kilo vermeniz kolaylaşmaktadır.

Eğer diyet yapmıyorsanız ve Activin T kullanıyorsanız fiziksel hareket miktarınız artacak ama bununla orantılı olarak iştahınız da artacak ve kilo veremeyeceksiniz.

Normalde de fiziksel olarak hareketli biri iseniz Activin T kullanmanıza gerek yoktur. Activin T diyet yapan ama egzersiz programına devam edemeyen kişiler için faydalı olabilecek bir üründür.

Activin T zayıflatır mı ? sorusundan daha önemli olan soru bu ilacın ne derece etkili olduğudur. Yani Activin T ayda ne kadar kilo vermeyi sağlamaktadır ?

Zayıflama ürünlerinin pazarlaması yapılırken genellikle etkisi abartılmakta ayda 200 gram verdirebilecek bir ürün, sanki ayda 5-10 kilo verdiriyormuş gibi tanıtılmaktadır.

Activin T bazı kişilerde hiç kilo kaybına sebep olmaz, bazılarında 200-400 gram gibi düşük miktarlarda bir kilo kaybını sağlar, bazı kişilerde ise ayda 3-4 kiloya yakın kilo verdirebilmektedir.

Kısacası Activin T ürününün ne kadar zayıflattığı kişiye göre değişmektedir.

Activin T kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli bir husus bu derece yüksek bir kafein alımının vücutta ne gibi yan etki ve hasarlara yol açacağıdır.

Activin T ile kilo verirken bir miktar sağlığınızı riske atıyor olabilirsiniz.

Bu konuda aşağıdaki makaleyi okuyunuz:

İlgili yazı: Activin T yan etkileri

error: Copyright! Yaşamloji