Activin t nedir ?  Activin t nedir ? activin t nedir 478x400

Activin t nedir ?

Bazen zayıflamayı hızlandırmak için küçük hileler gerekmektedir. Bazı ilaçlar ve gıda takviyesi ürünleri zayıflamanın önündeki bariyerde çatlak oluşturarak kilo vermenin önünde bir yol açmaktadır.

Kilolu kişilerde fazla kilolara sahip olmanın nedeni sadece çok yemek değil aynı zamanda vücudun yağ yakma sürecinin yavaş olmasıdır.

Bu nedenle bir çok kilo problemi olan kişi aynı dertten muzdariptir:

Aslında çok yemiyorum ama kilolarım gitmiyor

İlgili yazı: İnatçı yağlardan kurtulmanın yolları

Bu durumu yaşamayan şişman kişinin çok yemediğine inanmak istemez, bahane üretiyor zanneder. Halbuki bir çok fazla kilolu kişi hakikaten de yediklerine dikkat etmesine rağmen kilo veremez.

Activin t işte bu tür sorunları yaşayanlar için üretilmiş bir takviye üründür.

İlgili yazı: Activin T zayıflatır mı ?

Activin t nedir ?

Activin t Camellia Sinensis ve Cola nitida bitkilerinin özünden elde edilmiş bir gıda takviyesi üründür. İlaç değildir reçete ile satılmaz.

Reçete ile satılmamakla birlikte kullanan kişinin doktor bilgisi dahilinde kullanması önemlidir. Eğer kişi bir ilaç kullanıyorsa ilacın etkisini azaltabilir veya artırabilir ya da yoğun yada uzun süreli kullanımda var olan bazı organ hasarlarını ilerletebilir.

Bu nedenle Activin t doktor bilgisi olmadan kullanılmamalıdır.

Activin t ürünü 60 tablet halinde satılmakta olup üreticisi Mikro-Gen firmasıdır. Fiyatı 300 TL’dir.

Tavsiye edilen kullanım şekli sabah 2 tablet ve öğlen 2 tablet olmak üzere günde 4 tablet veya sabah, öğle, akşam 1’er olmak üzere günde 3 tablettir.

Günde 3 tablet kullanıldığında bir kutu Activin t yaklaşık 20 gün yetmektedir.

Activin T gıda takviyesinin tablet haricinde içecek formları da vardır. İçecek olarak tüketilen Activin ürünlerinde de yine Camellia Sinensis ve Cola nitida bitkileri kullanılmakta olup ayrıca yağ yakımını hızlandıran L-karnitin maddesi bulunmaktadır.

Activin t ne işe yarar ?

Activin t içerisindeki maddeler aşağıdaki bitkilerden elde edilmiştir:

Camellia Sinensis ve Cola nitida.

Camellia Sinensis bitkisi bildiğimiz yeşil çaydır. Yeşil çayın işlevi vücutta yağ yakımını hızlandırmasıdır. Yağ yakımı hızlandığı zaman kişi spor yaptığında daha hızlı kilo vermektedir.

Cola nitida bitkisi ise kafein içerikli “uyarıcı” bir bitkidir. Vücudun aktivasyonunu sağlar. Vücut daha aktif olduğunda metabolizma daha hızlı olmakta ve yağlar, karbonhidratlar daha hızlı olarak enerjiye dönüşebilmektedir.

Activin t tabletlerinin düzenli olarak kullanıldığında fiziksel hareketi ve metabolizmayı hızlandırarak daha hızlı olarak kilo vermeyi sağladığı iddia edilmektedir.

Peki hakikaten de öyle midir ?

Activin t zayıflatır mı, zayıflatırsa da hangi koşullarda zayıflatır, yoksa tamamen para tuzağı mı ? Bu konuları Activin T zayıflatır mı ? başlıklı makalede bulabilirsiniz.

 

error: Copyright! Yaşamloji