ayaktan toksin atan kür toksin Toksinleri Atmak İçin, Atıcı Kür ve Atan Detoks toksin at  c

Toksinleri Atmak İçin, Atıcı Kür ve Atan Detoks

Bugün sizlere denediğimiz ayaktan toksin atma yolları arasında olan toksinleri atıcı detoks kürü tarifi veriyoruz. İşlem bittikten sonra ayaklarınızı kurulamak için beyaz bir havlu seçin ki, çıkan toksinleri gözlerinizle görebilesiniz. İşlem sonrasında oldukça rahatlayacaksınız.

Ayak toksin atıcı detoksu kürü: Cildi arındırmak için aşağıdaki karışımı bir nevi kürü yapalım. Oldukça basit ve gerçekten işe yarayan bir toksin atıcı kür olduğunu denediğimiz için söyleyebiliriz.

Bir şişme ayak banyosu veya leğene ayak sokacak kadar sıcak su dolduruyoruz.

Evde Toksinleri Atma Kürü Nasıl Yapılır:

1 adet limonun suyu,

1 yemek kaşığı zeytinyağı,

1 avuç kaya tuzu, ( Ayaktan

Kürü hazırlamak için sıcak su.

Ayaktaki zararlı maddelerden arınmak için kür tarifi:

Ayakları toksinlerden arındırmak için evde leğen içerisine verdiğimiz tarifi koyup kaya tuzu eriyene kadar hafifçe karıştırıyoruz. Sonrasında ayakları içerisine koyup 25-30 dakika bekliyoruz. Bu zaman zarfı arınmak için yeterlidir.

toksin atan kür toksin Toksinleri Atmak İçin, Atıcı Kür ve Atan Detoks toksin atmaYanımıza temiz bir havlu almayı unutmuyoruz ve işlem bittikten sonra güzelce ayakları kuruluyoruz. Havluya baktığınızda toksinlerin atıldığını nasıl anlarız diye sormanıza gerek kalmayacak. Bu kürü yaptıktan sonra parmak aralarında hafif kaşıntılar olabilir. Bu yüzden parmakları güzelce kurulamakta fayda görüyoruz. Toksin atıcı kür ile vücuttan zararlı maddeleri atma mümkün.

error: Copyright! Yaşamloji