Solgar VM 2000 yan etkileri  Solgar VM 2000 yan etkileri solgar vm yan etkileri 600x400

Solgar VM 2000 yan etkileri

Solgar VM 2000 bir multi vitamin gıda takviyesi olup ciddi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Solgar VM 2000 ürününü bir serpme kahvaltı gibi düşünebilirsiniz.

Serpme kahvaltıda 20-30 çeşit kahvaltılık malzeme olur, siz bunlardan canınızın çektiği birkaç tanesinden yersiniz ve geri kalan önemli bir kısmı çöpe gider.

Solgar VM 2000 içerisinde vücudun ihtiyacı olabilecek neredeyse her tür vitamin ve mineral bulunmakta olup vücut bunlardan ihtiyacı kadarını alır gerisi, boşaltım sistemi ile atılır.

Solgar VM 2000 yan etkileri genelde düşük seviyededir ama yine de bazı kişiler rahatsız edecek derecede yan etkiler görebilmektedirler.

Solgar VM 2000 yan etkileri

Solgar VM 2000 ile ilgili nerdeyse her kullanıcıda görülen yan etki, idrar renginde belirgin bir farklılaşma ve ayrıca idrar kokusunda bir miktar kötüleşmedir.

Solgar VM 2000 ile alınan vitamin ve minerallerin fazlası idrar yolu ile atıldığı için Solgar VM 2000 kullanılan dönemde idrar rengi hep koyu sarı ve hep berbat kokulu olmaktadır.

Sürekli olarak Solgar VM 2000 kullananlar buna alışmakta, rahatsız olanlar ise ürünün bu yan etkileri nedeniyle daha seyrek kullanmakta veya bırakmaktadır.

Solgar VM 2000 yaygın olmayan ama ciddi sayılabilecek diğer bir yan etkisi mide ve bağırsak rahatsızlıklarını tetiklemesidir. Bu konularda daha önceden rahatsızlık öyküsü olan kişilerin bu ürünü dikkatli kullanmaları gerekmektedir.

Ürün içeriğinde oldukça fazla vitamin ve mineral olduğu için bazı kişilerde sindirim sistemi zorlanmakta, mide bulantısı, ishal kabızlık, mide ağrısı gibi şikayetler görülmektedir.

Bu tür yan etkileri azaltmak için tok iken alınması ve bol su ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Özellikle ramazan ayında bu tür şikayetler artmaktadır.

Solgar VM 2000 bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara yol açabilmektedir. Alerji şeklindeki yan etkiler nadiren görülse de bazen tehlikeli boyuta ulaşabileceği için dikkat edilmesi gerekmektedir. Ürünü kullandıktan sonra ciltte, boğazda şişme, cilt sorunları veya aşırı saç dökülmesi gibi şikayetler olursa ürün kullanımı bırakılmalıdır.

Solgar VM 2000 zararları

Bu ürünün yan etkileri fazla değildir ve sarı idrar dışındaki yan etkiler oldukça seyrek görülür. Bununla birlikte bu ürünü kullanmanın bazı olası zararları olabilmektedir.

Solgar VM 2000 ürünü gayet başarılı ve kaliteli bir ürün olmakla birlikte ihtiyaç olmadan bu ürünün kullanılması organlara gereksiz yere yük binmesine yol açmaktadır. Bu nedenle bu ürünü kullanmadan önce hangi vitamin ve minerallerin eksik olduğu test yapılarak belirlenmelidir.

Bazı Solgar VM 2000 kullanıcıları ürünün işe yaramadığını ifade etmektedirler. Eğer vitamin veya mineral konusunda bir eksiğiniz yok ise Solgar VM 2000’ı boşa kullanmış olacaksınız.

Solgar VM 2000 içeriğindeki bazı mineraller, organlarda birikme yaparsa buna bağlı olarak sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunlar genellikle kısa vadede anlaşılmamakta, epey sonra rahatsızlık belli bir noktaya ulaştıktan sonra fark edilmektedir.

Mesela vücudumuz demir ve bakır gibi minerallere de ihtiyaç duyar ve bunların eksikliği bir takım sağlık sorunlarını tetikleyebilir. Solgar VM 2000 içerisinde bu minerallerde bulunmakta olup eksiğinizi kapatmanızı sağlar.

Vücutta bu minerallerden gereğinden fazla bulunması da başka rahatsızlıkları tetiklemekte ve organ yaşlanmasını hızlandırmaktadır.

Eğer Solgar VM 2000 içerisindeki ihtiyaç fazlası maddeleri vücudunuz tam olarak atamaz ise ilerleyen zamanda çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşabileceksiniz. En önemli nokta ise ürünü kullandığınız günlerde kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz fakat ilerleyen yıllarda “daha hızlı  yaşlanacaksınız”

Bu nedenle Solgar VM 2000’i ihtiyacınıza göre kullanınız, uzun süreli kullanmayınız.

İlgili yazı:Solgar VM 2000 mi Pharmaton mu ?

İlgili yazı:Solgar VM 2000 yan etkileri

İlgili yazı:Solgar VM 2000 faydaları ve zararları

İlgili yazı:Solgar VM 2000 kullananlar

İlgili yazı:Solgar VM 75 mi VM 2000 mi ?

İlgili yazı:Solgar VM 2000 cildi güzelleştirir mi ?

error: Copyright! Yaşamloji