Solgar No 7 kullanıcı yorumları  Solgar No 7 kullanıcı yorumları no 7 kullanici 600x400

Solgar No 7 kullanıcı yorumları

Solgar No 7 ile alakalı internette çok sayıda kullanıcı yorumuna rastlayabilirsiniz ama bu yorumların bazıları garip, bazıları “maksatlı” bazıları ise ürünün ne işe yaradığını bile bilmeyenlerin yorumlarıdır.

Solgar No 7 ürünü ile alakalı olarak bilgi vermek ve bu ürünü kullananların deneyimlerini paylaşmak için bu makaleyi hazırladık. Bu ürünü kullananlar,  ürünün faydaları, zararları, yan etkileri, işe yarayıp yaramadığı konusundaki deneyimlerini makale altında yer alan yorum bölünde paylaşabilirler.

Solgar No 7 kullanıcı yorumları

E-ticaret sitelerinde Solgar No 7 ile ilgili kullanıcı yorumlarının çoğu ürün ile ilgili bilgi vermekten uzaktır.

Mesela ürün eline geçtiği gün ürünle ilgili yorum yapıyorlar ve faydalı olduğunu belirtiyorlar. (Ürün hakkında deneyim sahibi olmak için ürünü kullanmak gerekmez mi ?)

Bazıları ekstra bir açıklama yapmadan ürün faydalı şeklinde yorum yapmaktadır. (Ürünün ne tür bir faydasını gördün ?)

Bazıları da ürünün işe yaramadığını, fayda göremediğini belirtmektedir. (Üründen beklediğin fayda neydi de fayda göremedin ?)

Genel bir değerlendirme yapacak olursak Solgar No 7 kullanıcıların bir çoğunun ürünün ne işe yaradığından habersiz olduğunu ve farklı beklentiler içerisine girdikleri anlaşılmaktadır.

İlgili yazı: Solgar no 7 ne işe yarar ?

Bazı kullanıcılar bu ürünü ağrı kesici kadar çabuk etki eden ve eklem ağrılarını kısa bir sürede dindirecek bir ürün zannetmekte ve hayal kırıklığına uğramaktadır.

İnternette yer alan bazı solgar no 7 yorumlarının ise satış artırma veya puan artırma kaynaklı fake yorumlar olabileceğini düşünmekteyiz.

Solgar No 7 içeriği ve faydaları

Solgar No 7 ürün açıklamasında “kolajen ve fazlası” denilmektedir. Kolajen, hareket sisteminin yapı taşlarını, özellikle kemik, kıkırdak, lif ve eklemleri oluşturan protein olup yaşlandıkça üretimi azalan bir maddedir.

Kolajen üretiminin azalmasında en büyük faktör yaşlanma olup ayrıca, stres, sigara alışkanlığı, sağlıksız beslenme, C vitamini azlığı, güneşin zararlı etkileri de etkilidir.

Kolajen eksikliği, eklem rahatsızlıklarını tetiklemekte, kırışıklık, selülit ve cilt kuruluğu gibi sorunlara yol açmaktadır.

Solgar No 7 yaşlılık ve diğer etkenler sebebiyle ortaya çıkan kolajen eksikliği sorununu kısmen telafi etmeye yarayan ayrıca yorgunluğu ve eklem ağrılarını azaltma gibi başka faydaları olan bir vitamin takviyesidir.

Solgar No 7 içeriğinde;

  • C vitamini bulunur. C vitamini eksikliği kolajen eksikliğinin bir sebebidir.
  • Solgar No 7 içeriğinde bulunan Boswellia serrata ekstresi, iltihap önleyici, ağrı kesici özelliktedir. İltihaba bağlı kıkırdak kayıplarını önlemeye yardımcı olmaktadır.
  • Solgar No 7 içeriğinde bulunan zerdeçal kök ekstresi iltihapların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Zerdeçal kök ekstresi içeriğinde yer alan kürkümin maddesi vücudun iyileşme sürecini hızlandırmaktadır.
  • Solgar No 7 içeriğinde bulunan UC-II Standardize kıkırdak tavuktan elde edilmiştir ve bu madde Eklem kıkırdağının yapısında rol oynayan temel kollajen Tip-II kollajendir.
  • Solgar No 7 içeriğinde bulunan beyaz söğüt kabuğu ekstresi kireçlenmeyi çözen ve engelleyen, iltihap attıran ve ağrıyı azaltıcı bir maddedir.
  • Solgar No 7 içeriğinde bulunan Biber baharat kompleksi içerisinde kırmızı biber tozu ve karabiber ekstresi bulunmakta olup ürünün içerisindeki maddelerin biyoyararlanımını artırmaktadır.
  • Solgar No 7 içeriğinde bulunan zencefil kök ekstresi kas ağrılarını azaltmaktadır.

Solgar No 7 çeşitli sebeplerle meydana gelen eklem rahatsızlıklarını bir noktaya kadar iyileştirmeye yardımcı olan, eklem ve kıkırdak kaynaklı ağrıların azaltılmasına yardımcı olan bir üründür.

Fakat ağrı kesici ilaçlar hızlı etki eden veya ağrıyı çabucak dindiren bir özelliği yoktur. Ağrı kesiciler mevcut ağrıyı hissetmemenize yararken Solgar No 7 ağrıya sebep olan eklem sorununu tedaviye yardımcı olmakta fakat etkisini göstermesi zaman almaktadır.

Solgar No 7 ile alakalı olarak kullanıcı yorumlarınızı yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Bu ürünün faydaları ve kimler için hangi durumlarda daha faydalı olacağı konusunda Solgar no 7 ne işe yarar ? başlıklı makalede daha detaylı bilgi verilmektedir.

error: Copyright! Yaşamloji