Nero nutrients bağımlılık yapar mı ?  Nero nutrients bağımlılık yapar mı ? nero bagimlilik 600x400

Nero nutrients bağımlılık yapar mı ?

Vitamin takviyeleri bağışıklığı güçlendirme ve performansı artırma gibi faydaları nedeniyle tercih edilmektedir. Bu tür ürünleri kullanmaya karar verirken, kullandığım ürün bağımlılık yapar mı, bırakınca yoksunluk, çökme, sönme gibi şikayetler olur mu gibi sorular akla gelmektedir.

Solgar firmasının ürettiği Nero nutrients, sınavlara hazırlanan gençler arasında oldukça popülerdir. Sinir sistemini güçlendiren, daha az uyku ile idare etmenizi sağlayan, unutkanlığı azaltan ve zihni berraklaştıran bu ürün stresli, kaygılı dönemleri de daha kolay atlatmayı sağlamaktadır.

Ancak ürünün etkisinin kişide kişiye değiştiği, vitamin eksikliği çeken kişilere epey faydası olduğu, hali hazırda vitamin ve mineral seviyelerinde sorun olmayan kişilerde belirgin bir fayda sağlamadığı bilinmektedir.

Sınav dönemlerinde oldukça işe yarayan bu ürün ile ilgili önemli bir endişe, bir kere kullandıktan sonra aynı performans için vücudun sürekli bu ürünü istemesi, kullanmayınca yoksunluk yaşanması ihtimalidir.

Bu konuda burun spreyleri iyi bir örnektir. Burun tıkanıklığı için kullanılan bazı burun spreyleri rahat nefes almanızı saplamakta, siz rahat nefes almaya alıştığınız için burun spreyini bıraktığınızda zor nefes alıyor olmak rahatsız edici olmaktadır.

Bu sebeple burun spreyi bağımlısı olan kişiler vardır. Bu kişiler, her daim çantalarında ceplerinde burun spreyi bulundururlar ve bu bağımlılıktan kolay kolay kurtulamazlar.

İnsanlar benzer bir sorunu Nero nutrients ile yaşamak istememektedirler. Düşünün ki ürünü kullandığınız dönemde zihniniz açık, dil beceriniz yüksek, okuduğunuz aklınızda kalıyor, beyninizden verim alıyorsunuz fakat bırakınca birden unutkan bir aptala dönüyorsunuz.

Fiyatının yüksek olması ve düzenli olarak vitamin takviyesi kullanmanın organları yıpratması sebebiyle insanlar Nero nutrients bağımlılığı konusunda kaygı duymaktadır.

Nero nutrients bağımlılık yapar mı ?

Solgar Nero nutrients içeriğinde bağımlılığa neden olabilecek bir madde bulunmamaktadır. Kullandığınız dönemde zihin performansınızda bir miktar artış olabilecektir ama bırakınca yoksunluk yaşama gibi bir durumunuz olmayacak, istediğiniz zaman bu ürünü bırakabileceksiniz.

Öte yandan Nero nutrients ile ilgili internet ortamında yapılan olumlu yorumların bazıları abartılı ve kişiye özeldir. Yani ürünü kullanınca birden İQ patlaması yaşamıyorsunuz veya tembel bir öğrenciyken sınıfın gözdesine dönüşmüyorsunuz.

Nero nutrients’ın zihinsel performansa etkisi sınırlıdır. Eğer vücudunuz bazı vitaminleri gıdalardan yeterince alamıyorsa, emilim sorunu var ise bu ürün size belirgin bir katkı sağlayacaktır ama bu katkı mucizevi bir katkı değildir.

Eğer vitamin ve mineral seviyelerinizde sorun olmamasına rağmen unutkanlık, stresi kaldıramama, kronik yorgunluk gibi sorunlar yaşıyorsanız Nero nutrients size yeterli yardımı yapamayacaktır. Çünkü bu tür sorunların tek sebebi vitamin eksikliği değildir.

İnsanın kaldıramayacağı yüklere maruz kalması, aynı anda çok fazla meseleyle meşgul olması, dış faktörler tarafından fazlaca zorlanması, yaşam koşullarının zorluğu, moral bozucu meseleler sinir sistemini, bağışıklık sistemini ve hafızayı olumsuz etkilemekte olup bu tür sorunlar gençler arasında oldukça yaygındır.

Özetle, Nero nutrients bağımlılık yapmaz, kullanmayı bıraktıktan sonra sağladığı faydalar. kaybolacaktır fakat kişide yoksunluk sendromuna yol açmaz.

İlgili yazı: Solgar Nero nutrients ne işe yarar ?

İlgili yazı: Solgar Nero Nutrients kaç yaşında kullanılır ?

İlgili yazı: Solgar Nero Nutrients kullanıcı yorumları

İlgili yazı: Solgar Nero Nutrients ne kadar sürede etki eder ?

error: Copyright! Yaşamloji