kan yapıcı kür ibrahim saraçoğlu İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Faydaları ibrahim sara  o  lu k  r

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Faydaları

İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürü Tarifi ve Hazırlanışı

Hamile kalamayanlara ve hamileliği kolaylaştıran incir kürü ile vücut için faydaları olan kan yapan kür tarifi aşağıdadır. Tarifi ve uygulama süreci detaylı şekilde verilmiştir.

Son zamanlarda doğal ve alternatif tıbba yaptığı vurgularla dikkat çeken Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ nun incir kürleri faydaları oldukça bilinmektedir.

İncir, gerek yaş gerekse kuru halde sayısız faydası olan mucizevi besinler arasındadır. İçeriğinde yüksek düzeyde vitamin ve mineraller bulundurmaktadır. Genel olarak sindirim yollarına iyi gelmesiyle tanınmakla beraber cildi güzelleştiren, yaraları çabuk iyileştiren, kansere karşı koruyucu ve hücre yenileyici bir besindir. İçeriğinde yer alan kalsiyum sayesinde kemik ve diş sağlığında geliştirici rol oynamaktadır. Ayrıca incirin az bilinen faydaları arasında hamile kalmayı kolaylaştırıcı etkisi de önemlidir.

İbrahim Saraçoğlu’ nun incir kürlerinden ilki kan yapıcı kürdür. Bilindiği gibi incir, içerdiği yüksek düzeyde demir ile kan yapımında etkili olan bir gıdadır. İncir kürü, kansızlık şikayeti olanlar da rahatlıkla kullanılabilir. Ancak bir yandan da doktorun verdiği ilaçlar, kullanılmaya devam edilmeli, incir kürü kansızlıkta bir takviye olarak düşünülmelidir.

İbrahim Saraçoğlu Kan Yapıcı İncir Kürü

Malzemeler: İbrahim Saraçoğlu kan yapıcı incir kürü yapımı için 2,5 bardak klorsuz su ve 8-9 adet kuru incir gerekmektedir.

Kürün Yapılışı: Kür, 2,5 su bardağı suda 8-9 adet kuru incir ağzı kapatılarak yedi dakika kaynatılır ve ılıdığında süzülür. Kuru incirler eğer üzerinde beyaz pudra varsa iyice yıkanmalıdır. Kür yapılırken incirler kaynayan suya ortadan ikiye kesilerek atılır.

Kürün Uygulanışı: Bir bardak incir kürü, günde iki ya da üç öğüne bölünerek yemeklerde 10-15 dakika önce aç karnına içilerek tüketilmelidir. İncir kürü istenirse sabah kahvaltısı ve öğle ile akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce, dilenirse de sadece kahvaltıdan ve akşam yemeğinden sonra şeklinde günde iki kere alınabilmektedir.

Uygulama Süresi: İbrahim Saraçoğlu kürünün uygulama süresi 42 günlük bir süreçtir. Bu süreç İbrahim Saraçoğlu tarafından 2x21U+7A şeklinde kodlanmıştır. Yani 21 günlük kür uygulamasının ardından uygulamaya bir hafta verilmeli ve bir hafta sonunda ikinci bir 21 günlük seansa başlanmalıdır.

 Uzmanından Hamilelik İçin Kür Tarifi

İbrahim Saraçoğlu, kuru incirin hamile kalmayı kolaylaştırdığına dikkat çekerek, hamile kalmayı kolaylaştırdığı kürleri ile çok sayıda bayanın imdadına yetişmiştir.

Malzemeler: İbrahim Saraçoğlu hamilelik bitkisel incir kürü için 2,5 bardak su ve 15 adet kuru incir ile yapılır.

Kürün Tarifi: Kuru incir kürü 2,5 bardak kaynar suya (su klorsuz olmalı) 15 adet incir atılır. Tencere kapatılarak incir 20 dakika kaynatılır. Kür ılıdıktan sonra incirler süzülür.

Nasıl Yapılır: İbrahim Saraçoğlu kürü, hazırlandıktan sonra yemeklerden 10-15 dakika önce içilmelidir. Kür gün içinde sabah öğle akşam olarak ya da günde iki öğün şeklinde yapılır. Uygulamada dikkat edilmesi gereken hazırlanan kürün günlük olarak iki ya da üçe bölünerek kullanılacağıdır. Günün hangi öğünlerinden önce kullanılacağı size kalmıştır. Ama genel olarak sabah kahvaltısından, öğle ile akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce içilebilir.

Uygulama Süresi: İbrahim Saraçoğlu hamilelik kürü 42 günlük bir kür uygulamasıdır. 42 gün, 21 günlük iki seansa ayrılır. 21 günlük seanslar arasında bir hafta bekleme süresi bulunmaktadır. Kürün 21 gün uygulanmasının ardından metabolizmanın dinlenmesi için bir hafta ara verilerek, kür uygulamasına devam edilir. Ayrıca ikinci bir alternatif de 50 günlük uygulamadır. Bu uygulamada 25’ er günlük seanslar arasında bir hafta ara verilmektedir.

hamilelik İbrahim Saraçoğlu ibrahim saraçoğlu İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Faydaları incir k  rDikkat Edilmesi Gerekenler: Kür, prolaktin seviyesi yüksek olan hanımlar tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca bu incir kürü yumurta sayısının yeterli olmaması durumunda etkili olabilmektedir. Bu sebeple hamileliğin gecikmesinin ardındaki sebepler bilinerek küre başlanmalıdır.

error: Copyright! Yaşamloji