yüz diyeti yüz diyeti Yüz Zayıflatma, Gerdirme Diyet Listesi y  z germe diyeti

Yüz Zayıflatma, Gerdirme Diyet Listesi

Yüz Gerdirme Diyet Listesi ile Zayıflama

Yüz germe ve zayıflatma için ameliyat olmanıza gerek kalmadan çok kolay bir diyet listesi ile bunu başarabilirsiniz. Sizlere takdim edeceğim 3 günlük yüz gerdirme diyet listesini zayıflama ve yüzden kilo verme  için ayda 2 veya 3 defadan fazla uygulamamanız gerekmektedir.

Yüz Germe Diyeti İlk Öğün: 3 tane yumurtayı kırıp sarılarını ve beyazlarını ayırıyoruz. 1 adet sarı ve 3 adet beyazı çırparak omletimizi hazırlıyoruz. Yumurta sevmiyorsanız 120-150 Gr. Somon balığı yiyebilirsiniz. Alternatif olarak 150 kaloriyi geçmeyecek şekilde janbon, salam tüketebilirsiniz. Mevsim meyvelerinden az miktarda yiyerek açlık hissinizi bastırabilirsiniz, 3-4 böğürtlen veya çilek tüketebilirsiniz.

Yüz Gerdirme Diyeti İkinci Öğün: Yüz germe diyeti için bol miktarda omega 3 içeren balıklardan tüketmeniz gerekiyor. Küçük bir konserve sardalya veya bıkmazsanız yine 100-150 gram arası ızgarada pişirilmiş somon balığı(150 Gramı 194 kaloridir) yiyebilirsiniz. Balığın yanında mevsim yeşilliklerinden yapılmış, limonlu ve az zeytinyağlı salata tüketmeyi de ihmal etmeyin. Yine sevdiğiniz meyvelerden az miktarda tüketebilirsiniz.

Yüz Germe Diyeti Üçüncü Öğün: Sağlıklı ve cilde faydalı olmasından dolayı yüz gerdirme diyeti için ton balığı, somon balığı veya sardalyadan herhangi birini seçmeniz gerekiyor. 150 gramı geçmeyecek şekilde tercih ettiğiniz balığın yanında yine yeşillik salatası tüketebilirsiniz. Ayrıca yağsız ve tuzsuz haşlama brokoli(150 gramı 39 kaloridir) ve ıspanak(150 Gramı 74 kaloridir) tüketerek yüz diyeti listesine katkıda bulunabilirsiniz. Karpuz, kavun, çilek, böğürtlen gibi meyvelerden abartmayacak şekilde yiyebilirsiniz.

yüz zayıflatma diyeti yüz diyeti Yüz Zayıflatma, Gerdirme Diyet Listesi y  z gerdirme diyetiSizlere vermiş olduğumuz bu yüz zayıflatan listeyi aksatmadan 3 gün boyunca uygulamalısınız. Her yemekten önce en az 2-3 bardak su içmeyi ihmal etmeyiniz. Yüz gerdirme diyet listesini uyguladığınız her gün 10-15 bardak su tüketmeniz gerekiyor.

error: Copyright! Yaşamloji