makarna diyette yenir mi makarna diyeti Makarna Diyeti Zayıflama Listesi İle Kilo Verme makarna diyeti nas  l yap  l  r

Makarna Diyeti Zayıflama Listesi İle Kilo Verme

Makarna Diyeti Nasıl Yapılır, Listesi Kaç Kilo Verdirir?

Makarnayı çok seviyorsunuz ancak diyette yenir mi bilmiyorsunuz, bugüne kadar karşılaştığınız hiç bir diyette makarna kilo verdirir mi, zayıflatır mı duymadınız! O halde size tüm tabuları yıkacak bir haberimiz var, makarnayı yemek diyeti bozar mı demeyin, aksine kilo vermek mümkün olacak. Makarna diyeti ile zayıflamak için tek yapmanız gereken sizin için hazırlamış olduğumuz diyet listesini düzenli şekilde uygulamak. Bu program bir haftada 1-3 kilo verdirir. Diyet listesi genel bilinen adı ile 1200 kalori diyeti olarak da bilinmektedir. Günde 1200 kalori alırsınız ve bu sayede sadece günlük aktivitelerinizi yerine getirerek çok hızlı şekilde kilo verebilirsiniz.

Makarna diyeti yapanlar dikkat: Makarna yemek diyeti bozar mı? Yarım porsiyon tereyağlı makarnanın içinde 160 kalori vardır. Makarnayı tüketirken genellikle üzerine hazırlanan soslar yüzünden sağlıksız ve kalorisi yüksek olur. Yeşilliklerle süslenen sade makarna tok tutma özelliği taşır ve bu diyeti yapanların yorumları zayıflatır şeklindedir.

Makarna listesi ile çeşitli soslarla hazırlanmış olan pek çok makarna çeşidini tüketebileceğiniz listeyi uygularken, sosların yağsız ve kalori değerinin düşük olmasına dikkat edin. Veya daha sağlıklı olmasını istiyorsanız sos yerine yeşilliklerle süsleyin. Günlük 2 litre su içerek ve hafif egzersizler uygulayarak diyetinizin daha hızlı şekilde sürdürülmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle sağlıklı şekilde ve aç kalmadan yeterli enerjiyi alabileceğiniz makarna diyeti ile damak tadından vazgeçmeden kilo vermek için, listede yer alan tüm besinleri eksiksiz şekilde tüketmelisiniz.

Makarna Diyeti Listesi Nasıl Yapılır, Hazırlanır:

Kahvaltı:

* 3 Yemek kaşığı yulaf.

* 1 Adet elma.

* 1 Çorba kasesi yoğurt.

* 2 Adet kadar ceviz.

Ara Öğün:

* Bağırsakların daha hızlı şekilde çalışması için 3 tane kuru kayısı.

Öğle Yemeği:

* Yarım porsiyon kadar sebze yemeği.

* 4 Yemek kaşığı kadar domates soslu makarna (Çok az zeytinyağı kullanarak hazırlayabilirsiniz).

* Mevsim yeşilliklerinden oluşan bol salata.

Ara Öğün:

* 2 Adet kepekli bisküvi (Light değil kepekli olacak).

* 1 Küçük su bardağı oda sıcaklığında süt.

* 1 Porsiyon mevsim meyvelerinden oluşan meyve salatası.

Akşam Yemeği:

* Yarım porsiyon kadar light ton balıklı sade makarna.

* Bol mevsim yeşillikli salata.

Gece Öğünü:

* 1 Porsiyon dilediğiniz meyvelerden oluşan meyve salatası (Muz hariç tüm meyveleri tüketebilirsiniz.) Saat en geç 8.30 da yenir.

makarna kalori ve zayıflatırmı makarna diyeti Makarna Diyeti Zayıflama Listesi İle Kilo Verme makarna diyet listesiMakarna diyeti sağlıklı bir listedir ve içeriğinde yer alan zengin vitaminli bileşenler ile gün içerisinde halsiz kalmanızı engeller. Ancak düzenli ilaç kullanan risk grubunda olan hastalar ile, bebeğini emziren lohusaların ve bebek bekleyen hamilelerin uygulaması önerilmemektedir.

Bunların dışında kolesterol hastaları ve kalp hastaları doktorlarına danışmadan hiç bir diyet programını uygulamamalıdır. Yorumlar kısmına bu veya farklı listeleri yapanlar örnek olma açısından yazabilir.

error: Copyright! Yaşamloji