hızlı incelten incelme diyeti hızlı diyet Hızlı İncelmek İçin Diyeti Listesi h  zl   diyet

Hızlı İncelmek İçin Diyeti Listesi

Kolay kilo verme yolları arasında hızlı incelme diyeti listesi programı vardır. Metabolizmayı hızlandırarak incelten diyetler  için zayıflatan örnek listeler  aşağıdadır.

Hızlı İncelme Diyet Listesi 

Hızlı incelmek ve kilo vermek her kadının hayalidir. Diyete başladığımız ilk andan itibaren fazla kilodan kurtulmak ve hayalini kurduğumuz fit görünüme kavuşmak isteriz. Bunun için sabırsızlanarak motivasyonumuzu yitirmez ve aşırı derecede aceleci davranarak irademizin yıkılmasına izin vermezsek çok kısa sürede kilo vermek mümkün hale gelir.

Sizler için hazırlamış olduğumuz hızlı incelme diyeti programı sayesinde, kahvaltıda yaklaşık 350 kalori alacak, öğle yemeğinde aynı şekilde 350 kalori alacaksınız ve akşam yemeğinde 400 kalorili yiyecekler tüketeceksiniz. Bunlara ek olarak hızlı incelten formül içerisinde yer alan en önemli özellik ara öğünlerdir. Ara öğünler, ana öğünlerde az tüketilen besinler sonucu sindirim sistemimizin yavaşlamasına engel olacak ve bu sayede metabolizma hızımız dengeli kalarak kilo verme işlemi yavaşlamayacak. Ara öğünlerde ise her bir ara öğün için ortalama 70 kalori alacağız.

Hızlı İncelmek ve Kilo Vermek için Diyet Programı

Hızlıca İncelten Diyet Listesi ile Zayıflama: 

Kahvaltı

* 1 Dilim kepek ekmeğine sürülmüş yağsız krem peynir

* Yarım domates ve 1 salatalık

* 1 Bardak taze sıkılmış meyve suyu

* İsteğe bağlı 1 Adet greyfurt

Ara Öğün

Seçenek1:1 Adet elma

Seçenek2: 1 avuç içi kadar kiraz

Seçenek3: 200 gram diyet yoğurt

Seçenek4: 3 parça çikolata.

Öğle Yemeği

* 1 Porsiyon yağsız ızgara sebze veya 1 kase çorba, 1 ince dilim kepek ekmeği ve kibrit kutusu kadar yağsız peynir

Ara Öğün

* 1 Adet muz veya 1 adet çokoprens

Akşam Yemeği

* 1 Porsiyon yağsız türlü veya kepek ekmeği ile hazırlanmış domatesli peynirli tost.

Gece Öğünü

* 1 Adet portakal veya greyfurt (İçeriğindeki lif sayesinde sizi daha uzun süre tok tutacaktır.)

Hızlı Kilo Vermenin Yan Etkileri Nelerdir?

* Hızlı kilo vermek ve incelmek mümkün ancak çok hızlı şekilde verilen kilolar derinin kendini hızlıca toparlayamaması sonucu deformasyonlara neden olabilmekte. İçindeki yağlar eridikten sonra boş kalan deride sarkmalar görülebilmekte. Bu nedenle çeşitli karın egzersizleri uygulayarak hızlı incelme ve sıkılaşma hareketleri üzerinde çalışmalısınız.

* Bunun yanı sıra listedeki besinleri eksiksiz olarak tüketmezseniz ve daha çok kilo vermek için daha az besinle günü geçiştirmeye çalışırsanız, metabolizmanızın dengesini bozabilirsiniz. Bu nedenle listede belirtilen besinleri eksiksiz olarak tüketmeli ve vücudunuzun ihtiyacı olan kalori ve enerjiyi ona vermelisiniz. Aksi halde bu listede halsizlik, baş dönmesi ve göz kararmaları hızlı incelten diyeti ile yaşanabilir. Bu gibi olumsuz semptomlar görüldüğünde diyet derhal kesmeli ve doktorunuza başvurmalısınız. 

error: Copyright! Yaşamloji