bilinçaltı zayıflama teknikleri bilinçaltı Diyette Zayıflamak İçin Bilinçaltını Hazırlayın! bilin  alt   diyeti
bilinçaltı diyeti

Diyette Zayıflamak İçin Bilinçaltını Hazırlayın!

Zayıflamak için bilinçaltı diyeti hangi ikna teknikleri ile hazırlanır, kilo verme telkinleri nedir, nasıl yapılır?

Bilinçaltını Diyet için Hazırlayın!

Yapılması gereken her şeyi yaptığınız halde kilo vermeyi başaramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Spor, diyet, etkili besin listeleri yapmak gibi şeyleri denemenize rağmen, kilo vermeyi başaramadınız mı?

Öncelikle kilo  vermek istiyorum diyenlerin yapması gereken iki şey bulunmaktadır. Birincisi, yapılan diyet listesi harfiyen uygulanmalıdır. İkincisi ise spor yapmalı yada yapamıyorsa bile bol bol hareket etmelidir. Kilo vermeyi çok istemenize rağmen bu iki basit adımı atamıyorsanız henüz bilinçaltınız kilo vermeye hazır değil demektir.

Diyete Engel Olan Bilinçaltıdır, önce onu ikna edin!

Şöyle ki, çikolatanın kadınları mutlu ettiği söylenir. Şahsen kıymalı pide de beni mutlu eder. Her zaman için iyi olanı yemenin, mutluluk olduğuna inandırılarak büyütüldüğümüz için kilo verme konusunda adım atmanın zor olduğunu söyleyebilir miyiz? Bunlarda çeşitli markaların reklamları büyük rol oynuyor ve bilinçaltı etkileyen faktörlerin başında geliyor. Fuzuli yenen mutluluk veren yiyecekler yerine, yedikten sonraki zararlarını düşünün.

Çocukluktan beri dengeli beslenmenin ne kadar önemli olduğu anlatılsaydı ve dengeli beslenme konusunda hata yapmanın ciddi sıkıntılara neden olacağı söylenilseydi, o zamanda bizim için bilinçaltı diyeti bu kadar zor olur muydu?

Yada diyeti yapmak diye bir gereksinime girebilir miydik? Tabi ki hayır. Şimdi nasıl ki sigarayı bırakmamız konusunda bizi tehdit eden doktorların kendileri sigarayı bırakamıyorsa o zamanda böyle bir ihtiyaca gerek kalmazdı.

Bilinçaltı Diyeti Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu durum bilinçaltını ikna etmekten geçer. İnsan gün içerisinde pek çok şey duyar, pek çok anlık kararlar alır fakat alınan bu kararların yalnızca çok azını uygulamaya geçirebilir. Bu durumun temelinde yatan sebep ise inanmamaktan geçer. Eğer yeterince inanmadıysanız bilinçaltı bunu kabullenmedi ise diyet yapılabilir olması bir hayli zor olacaktır.

Bu durumu kanıtlayan en büyük gerçeklerden bir tanesi ise, hastalarına sigaranın zararını anlata anlatan kendi içmeye devam eden doktorlardır. Bir bakıma bu doktorların kendilerine sigaranın zararlarını anlatmamasından kaynaklanan bir durum olarak ortaya çıkmaktadır.

Bilinçaltı diyeti de insanın zihnine diyeti listesini ve rejimi kabullendirmesinden geçer. Hayatımızda yemek yediğimiz anlar her zaman için mutlu olduğumuz anlardır. Bir dostumuz ziyaretimize geldiği zaman onu kahvaltıya çıkarırız. Biz de insanları ağırlamanın en önemli tanımı patlayınca kadar yemelerini sağlamaktır. Bir anlamda yediğimiz yemekler her zaman için bilinçaltında güzel anıların oluşmasına neden olmuştur. Bu da kişilerin zayıflama konusunda sorun yaşamaları anlamına gelen bir diğer önemli husustur. Bilinçaltı diyeti ise kişinin öncelikli olarak bilinçaltına hükmetmesinden geçmektedir.

Bilinçaltınıza Söyleyin Mazeret Üretmesin!

  • Kilo vermek sağlıklıdır.
  • Kilo vermek insanın iyi hissetmesini sağlar.
  • Kilo verdiğiniz zaman hayatınız daha kolay devam eder.
  • Kilo vermek tükettiğiniz besinlerin de sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Peki bütün sistem sizin diyet yapmanızı desteklerken rejim yapmanızın önünde ne duruyor? Aç bir dakika bile yaşayamayacağınıza inanmanız mı? Yoksa bilinçaltı diyet konusunda henüz ikna edilmemiş olması mı?

Bilinçaltınıza Mazeretler Üretmemesini Söylemek Aslında Kolaydır

Geleceğinizi düşünün!

Bu kadar basit, sigarayı bırakmamak durumunda ne kadar büyük tehlikelerin sizi beklediğini anlattığınız gibi…

Fazla kilolar sizi sevdiklerinizden, sevdiğiniz işlerden ve en önemlisi hayattan koparacaktır.

Bugün sonu ölümle biten hastalıkların büyük bir çoğunluğu aşırı kilolarla bağlantılıdır. Hayatınızdan daha çok sevdiğiniz, çocuklarınızdan sizi kilolarınız neden ayırsın ki?

Buna izin vermeyin!

Küçük kaçamaklar geri dönüşü olmayan büyük sorunlar yaratır. Örneğin şimdi diyet yapmaya başladınız ve henüz daha iki gün bile olmadan vazgeçtiniz. Bu durum size yeni kilolar olarak geri dönecektir. Bunu kabullenir misiniz?

Cevabınız kesinlikle hayırdır. O zaman neden yemeye devam ediyorsunuz?

Şimdi kilo vermeye karar verin ve bilinçaltı diyeti telkinlerine bütünüyle kendinizi hazırlayın.

İnanın gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Geleceğiniz için, sevdikleriniz için, sizin için!

error: Copyright! Yaşamloji