1 haftada 7-8 kilo verdiren diyet listesi 1 haftada 7 kilo verdiren diyet, zayıflamak, hızlı, 7 günde 7 kilo verme, diyet listesi Bir Haftada 7-8 Kilo Verdiren Diyet Listesi 1 haftada 7 8 kilo verdiren diyet listesi
1 haftada 7-8 kilo verdiren diyet listesi

Bir Haftada 7-8 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kısa zamanda fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsunuz. Bir haftada 7-8 kilo verdiren diyet listesi ile bunu başarabilirsiniz.

Muhtemelen hafta sonu plaja gideceksiniz yada sizin için önemli biri ile buluşacaksınız ve tabi ki ona daha iyi ve zayıf görünmek istiyorsunuz ancak bunu da bir haftada yapmak istiyorsunuz.

7 günde 7 kilo verdiren diyet

İmkansız değil, 1 haftada 7-8 kilo verdiren diyet listesi ile mümkün. Tabi ki bu diyetin yanında yapmanız gereken başka şeylerde var öncelikle o uzun süredir yavaş kalmış olan metabolizmanızı hızlandırmak için spora odaklanmanız şart ve bunun yanında bitki çayları, sütsüz şekersiz kahvelerde olacak gün içinde tüketeceğiniz kendinizi hazır hissediyorsanız bu makaleyi okuyun.

Yok ama ben bi pakette cips yerim diyorsanız derhal şu sağ üstteki çarpıya basın boşuna vakit kaybetmeyin. Kesinlikle şarküteri, fast food ve bakkal ürünlerinden uzak durmamız şart. Bakkaldan alabileceğiniz tek tatlı: %80 Bitter çikolatalardır. %60 olanlar kabul olmamaktadır kendinizi kandırmaya çalışmayın sürekli şundan bi tane yesen ne olur? Hatırım için bi lokma daha. Cümlelerini sarfeden insanlara karşı katı olmaya bakın çünkü siz bir yola çıkıyorsunuz ve bu yolda yarım yamalak iş yapmanıza olanak yok. Yaparsanız sizin kötülüğünüze. Neyse artık şu 1 haftada 7-8 kilo verdiren diyet listemize geçelim gün ve gün.

1. Gün Diyet Listesi

Sabah Kahvaltısı: Şekersiz, sütsüz ( çok ağır geliyorsa %0 yağlı süt ile içebilirsiniz %50 olanlar asla kabul değildir.) Kahve, yarım domates, bir salatalık , üç zeytin ve yarım kibrit kutusu kadar az yağlı beyaz peynir. (Dil peyniri de kabul edilebilir.)

Öğle Yemeği: Izgara tavuk, kaşık salata ve bir kase cacık.

İkindi: Küçük bir nektarin.

Akşam: 1 Saatlik koşu yapın ve eve geldiğinizde bir duş alın. Duş sonrası az zeytinyağı ile hazırlanmış taze fasulye.

2. Gün Diyet Listesi

Sabah Kahvaltısı: Şekersiz çay, yağsız yoğurtla hazırlanmış domates, salatalık, marul ve mümkünse fesleğen içeren salata. (2 kase) Ve yemek öncesi yarım saat koşu.

Öğlen: Bir dilim tam tahıllı buğday ekmeği, ızgara balık, tavuk ya da kırmızı et. Yanında içecek olarak taze sıkılmış portakal suyu.

İkindi: Bir armut ve yarım kibrit kutusu kadar az yağlı beyaz peynir.

Akşam: Üç adet ızgara köfte ( kırmızı / beyaz et fark yapmaz.) 1 dilim tam tahıllı buğday ekmeği ve çoban salata. İçecek olarak iki bardak ayran. Akşam yemeğinden sonra yarım saat basketbol.

3. Gün Diyet Listesi

Sabah: Melisa çayı, yarım kibrit kutsu kadar dil peyniri ve bir salatalık. Ve sonrası yarım saat yürüyüş.

Öğle: Bir yemek kaşığı zeytin yağı ile hazırlanmış içinde domates, salatlık yeşil biber, fesleğen bulunduran salata, bir kase tarhana çorbası.

İkindi: 5 şınav sonrası bir bardak taze sıkılmş portakal suyu, 1 kase yağsız süt ile hazırlamış yulaf ezmesi.

Akşam: Izgara tavuk, bir dilim ananas (bol liflidir bunu her gün tüketmeye çalışın yarını görürsünüz.) ve bir bardak ayran.

4. Gün Diyet Listesi

Geldik ödül gününe… Kalktığımız gibi 25 mekik çekiyoruz ve bir bardak oda sıcaklığında bulunan su içiyoruz. Tartıya gittiğimizde üç kilodan kurtulduysak kendimize ödül olarak %60 lık bir bitter çikolata alabiliriz. Eğer istemezseniz almayın tabi daha yararlı.

Sabah: Yağsız sütle hazırlanmış bir kase yulaf ezmesi.

Öğle: Izgara balık ve çoban salata (3 kilonuzu verdiyseniz bir light cola yı hakettiniz! zero değil light.)

İkindi: Orta boyutlarda bir armut ve bir avuç kuru üzüm.

Akşam: Herhangi bir zeytinyağlı lakin zeytin yağı üç yemek kaşığını geçmesin.

5. Gün Diyet Listesi

Sabah: Markette bulabileceğiniz form çay, bir salatalık, yarım domates, az yağlı yarım kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir.

Öğlen: 1 saat koşu sonrası 2 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış yoğurtlu ve tavuklu salata.

İkindi: %80 bitter çikolata.

Akşam:  Izgara kırmızı et ve taze sıkılmış portakal suyu. Ve yağsız salata.

6. Gün Diyet Listesi

Sabah: Şekersiz sütsüz kahve, dört zeytin, bir kibrit kutusu kadar beyaz peynir ve bir salatalık.

Öğlen: 7-10 arası çekebildiğiniz kadar şınav, 30 mekik öncesi yağsız makarna (bir taba) kesinlikle yağsız olacak bu kadar spora biraz karbonhidratta lazım. Sonrasında çoban salata.Makarnanın yanında taze sıkılmış herhangi bir meyve suyu.

İkindi:1 saat yürüme (imkan varsa 20 dakika yüzme ile değiştirebilirsiniz) sonrası ızgara balık.

Akşam: Bir dilim ananas ve bir büyük nektarin yada şeftali.

7. Gün Diyet Listesi

Sabah: Yarım saat koşu sonrası yağsız sütle yada farklılık denemek isterseniz taze sıkılmış portakal suyu ile hazırlan bir kase yulaf ezmesi.

Öğlen: Melisa çayı, yağsız salata ve kibrit kutusu kadar az yağlı dil peyniri.

İkindi: Boş lakin çok acıkırsanız meyve tercih edilebilir özellikle şeftali, armut ya da nektarin.

Akşam: Izgara kırmızı et ve son ödül olarak bir light cola.

Tartıya çıktığınızda eğer harfiyen uyduysanız 1 haftada 7-8 kilo verdiğinizi göreceksiniz. Ayrıca zayıflamak için, kalori hesaplama robotunu kullanarak kalori hesabınızı da yapmayı unutmayın. Yaptığınız diyet işe yarayıp yaramadığını gün gün takip edin.

error: Copyright! Yaşamloji