romantik akşam yemeği için öneriler romantik akşam yemeği Romantik Akşam Yemeği İçin Öneriler evde romantik yemek i  in

Romantik Akşam Yemeği İçin Öneriler

Evde Romantik Akşam Yemeği Nasıl Hazırlanır Önerileri

Doğum günü, yıl dönümü, özel günlerde veya istediğinizde sevgilimize, eşimize romantik bir akşam yemeği hazırlayarak o günü unutulmaz kılabiliriz. Romantik akşam yemeğinin yedi sırrı.

1)Loş bir ortam: Bu ortamı mumlarla sağlarsak daha romantik olur ve mutlaka iki şamdanın arasındaçiçek olmalı. Odanın diğer köşeleri de küçük mumlarla aydınlatılmalı.

2)Güzel Koku: Kokulu mumlarla yahut tütsüyle sağlanabilir. Manolya ve vanilya kokusu romantik bir akşam yemeği önerileri için uygun seçim olur. Tabi tercih yine sizin.

3)Şarap: Romantizmin baş tacı kırmızı şarap güzel bir tercih olur ama sevmiyorsanız beyaz şarap da tercih edebilirsiniz. Şarabın nahoş tadı ve ortamın loşluğu partnerinizi büyüleyecektir. Şarap faydaları hakkında detay için buraya bakınız.

4)Yemek menüsü: Bütün bunlar tamam, peki yiyecek menüsü mü diyorsunuz. Mutlaka et yemeği olmalı. Şaraba et yakışır. Et yemeğinin yanında patates püresi ya da patates kızartması yapabilirsiniz. Kırmızı yeşil ve sarı renklerde biberlerden sote yaptığınızda da 2 kişi için gerçekten görsel bir şölen oluyor. Salata, meyve, kuru yemiş tabaklarını da unutmayın. Birde çikolata tabağı hoş oluyor bitter, sade ve sütlü çikolatalardan oluşan bir tabak. Bu saydıklarımızın hepsini özel bir şekilde sunun.

5)Müzik: Romantik yemek için ortam nasıl hazırlanır diyorsanız partnerinizle birlikte ortak şarkınız varsa bunu çok yüksek seste olmayacak şekilde kullanabilirsiniz. Eğer ki yoksa yabancı slow şarkıları öneririm.

6)Nostalji: Yemek yerken tam karşınıza gelecek duvarı fotoğraflarınızla süsleyin. Bu fotoğraflar sizi geçmişe götürecek ve güzel anlar yaşamanızı sağlayarak ortamı daha da yumuşatır.

7)Küçük bir not: Partnerinizin yemek tabağının yanına yerleştirilmiş bir not, onu gülümsetmeyi başaracaktır. Tabi her şey böyle mükemmel iken partnerinizi eşofmanla karşılaşamayacaksınız herhalde.

Bayansanız çok davetkar olmayan yemeğe çıkılabilecek şık bir elbise, uygun takılar, abartıya kaçmayan bir makyaj, ve güzel koku sürün.

romantik akşam yemeği masası nasıl hazırlanır romantik akşam yemeği Romantik Akşam Yemeği İçin Öneriler romantik ak  am yeme  i 150x150Erkekseniz güzel bir takım elbise giyin kravat takmasanız daha iyi olur, önem verin ama soğuk bir ortam gibi de kravat takmayın, güzel bir de koku sürün.  Bu anlattığımız öneriler romantik mükemmel bir akşam yemeği için yeterli, tabi hayal gücünüzü kullanarak geliştirebilirsiniz. Bu gece sizin geceniz unutmayın. Mutlu ve bol danslı geceler geçirmeniz dileğiyle.

Masa Düzeni: Bu gece ortamı alışılagelmiş yemek masası görünümünden kurtarmanız gerekiyor. Basit taktiklerle masa üzerinde kaliteli peçete, 2 güzel kadeh, güzel bir masa örtüsü ve süslemeler gibi aksesuarlar yardımı ile masa düzeni oluşturun.

error: Copyright! Yaşamloji